Ako zbaliť chlapa?

Príspevok v téme: Ako zbaliť chlapa?
izzabelta

Ahojte :) možno to vyznie blbo, že si prosím o radu ako zbaliť chalana...problém je v tom, že to je môj bývalý - 1.5 ročný vzťah... pol roka niesme spolu, nechce ísť so mnou von... a aj keď sa naskytne príležitosť ani sa na mňa nepozrie, raz za čas spolu napíšeme, väčšinou mi vždy napíše on, viem, že stále niečo ku mne cíti, nechce ísť sám od seba von, lebo sa bojí ako by to dopadlo... chceli sme sa dať znova dokopy cca pred 4 mesiacmi, ale ja som si našla iného - hlavný dôvod bol ten, že som chcela na neho zabudnúť.... no nepodarilo sa, on si pár dni na to tiež našiel priatelku... nechcem ničiť iné vzťahy, ale ja som už zúfalá :/

veves

v prvom rade si treba uvedomit, ze muzske pokolenie nech je akokolvek primitivne, predsa len netvoria poslusne psiky. takze ked si ho chces ziskat spat, ziadne presladene pipinkovske kosticky mu nehadz. ked raz nechce, tak nechce.

vikkkis

a ty ho ako chces spat ?
ked to odmieta tak ho nechaj. netrap sa zbytocne, ak to budes silit len sa na teba moze nahnevat. ak mate byt spolu tak si cestu k sebe najdete, ale nejako prirodzene...
nevolaj ho von, nepis mu, pozdravit sa mozte, ale kym budete udrziavat nejaky zamerny kontakt sa budete obaja trapit. chod von s niekym inym, alebo s kamaratkami, ale vyhybaj sa miestam kde vies ze by on mohol byt. bude to tazke ale inak sa toho asi nezbavis..