Chlamydie

Príspevok v téme: Chlamydie
peter1982

Ahojte ludia...mal som chlamydie a po liecbe mi doktorka znova zobrala moc povedala ze je to uz v poriadku...ale zacali ma trapit kolenne klby, neskor nieco s mocovymi cestami alebo mocovym mechurom-bolesti, a teraz mam problem z ocami-bolia ma a su v nich cervene zilky...myslite ze chlamydie mozu takto poskodzovat organy???Ale vsekto to zacalo az ked som sa z nich dostal...nechapem to...vopred dakujem za odpovede..

terezka

Chlamydie sa stale vracaju, aj po rokoch 3 baleniach Sumamedu a 10 tabl.Ofloxinu som mala horšie vysledky ako pred liečbou,už aj mna bolia klby aj oči,ale alergologička hovorila že to plucne chlamydie nesposobuju.tento mesiac idem znova na alergologiu uvidim čo mi na to znova doktorka povie.

d.

Ahoj kdokoliv..Mám taky potíže- po plícní formě..Bojuji s každým a proti každému..Nikdo nevěří..
Najděte si české stránky www.chlamydie.cz --tuším- z hlavy adresu, nebo angl.
www.chlamydia.info... Pohledejte na netu...Zdravím. d.

colina

Chlamidie su betar.Chod a povedz o probleme aby znova zobrala krv.Ja som mala chlamidie,bol pokoj ale ked som ochorela doktorku som upozornila a dala doplnkovu liečbu.Treba to kontrolovať lebo oni sa ukyju a potom stači maly zapal a znova narobia problem.