zúfalosť z diplomovky a zo školiteľky, som v koncoch

Príspevok v téme: zúfalosť z diplomovky a zo školiteľky, som v koncoch
emillly

ahojte, o dva týždne mám odovzdať diplomovku a školiteľka sa mi k nej zatiaľ nevyjadrila. Prácu mám napísanú, posielala som jej ju postupne, po 15 stranách. Prvý krát ked som bola na konzultácii, si prečítala 3 strany a povedala že vyzerá to byť dobre, že mi dalej dá vedieť mailom. Cakala som pár dní, napísala som jej, či môžem pokračovať dalej a že by som potrebovala jej vyjadrenie, píšem o jednom meste a tam som sa chystala, takže mi to súrilo. Neodpísala. Pokračovala som dalej, poslala som jej 30 strán, boli sme dohodnuté na konzultácii, nedošla, nedvíhala telefon. Tak som znovu písala dalej a poslala som jej 43 strán, spolu s otázkami ktoré chcem použiť na rozhovor, odpísala len toľko že rozhovor schvaľuje. Ja som už s nervami mimo, stálo ma to kopu penazí cestovanie, čas, úsilie, nervy a ona neodpovie, keby jej to poslem na poslednú chvílu, tak ok, ale pekne postupne. A to mám najhoršieho oponenta. Bože čo robiť? Strašne sa bojím, že mi práca neprejde, alebo že ju neobhájim, ved ona ju nevidela a na opravu už nie je čas

vilaamalka23

Ked si nevieš rady so školitelom a ani s vedúcim katedry ,na ktorej robíš diplomovú prácu ,tak je tu predsa prodekan/ka pre štúdium ,mala by si vedieť ,kto to je , treba íst za ním, a keď nevieš kto je je, chod na študijné oddelenie fakulty na ktorej študuješ, tam ti poradia.

xy:)

dolezite je obhajit posudok, pri pisani sa drz kluca, rob pracu podla seba, hlavne potvrd hypotezu a vysledok vychval do neba. nemaj stresy, z ukf je na tom vela ludi ako ty.

flegma

aha, tak ty si externe, tak to musi byt na porazenie, chodit zbytocne hore dole...
s externymi diplomantmi nemam skusenosti, u nas su len interni, ale tak skus este si zistit, aky ma tvoja skolitelka rozvrh (kedze prave prebieha letny semester, v niektore dni by v skole mala byt), vziat si v ten den dovolenku a na drzovku si tam na nu pockat
a aj ked povie, ze nema cas, drzo ostat stat pred dverami, ze pockas...