Prečo sa chudnutie zastavilo? Je toto cvičenie správne? Prosím poraďte!

Príspevok v téme: Prečo sa chudnutie zastavilo? Je toto cvičenie správne? Prosím poraďte!
ivankaa

Ahojte,
potrebovala by som poradiť. Pred viac ako 2 týždňami som sa začala zdravo stravovať, jesť 4-5 krát denne, nakoľko by som potrebovala schudnúť asi 10-15 kg. 1. týždeň mi váha pekne išla dole, ale približne v polke druhého týždňa sa mi chudnutie úplne zastavilo a tak to trvá už týždeň napriek rovnakému stravovaniu.
Už týždeň cvičím každý deň 50 minút na elipticale, prejdem okolo 17-18 km, ale žiadne výsledky. Keďže eliptical mi meria tepovú frekvenciu akosi zle, neviem odhadnúť či cvičím pri optimálnej tepovej frekvencii. Zvyčajne mi ukazuje vyše 130 až do 155 max. Keďže aj v pokoji mi ukazuje 100, tak si myslím že ukazuje viac. Myslíte, že tými 18 km za 50 min. dochádza k spaľovaniu tukov?
Neviem kde robím chybu. Nemyslím si, že by to bolo kvoli vysokému al. nízkemu príjmu potravy. Napíšem príklad jedálnička:
Raňajky: 1 celozrnný rožok, asi 50g tvarohu, 3 plátky šunky, surová zelenia.
Desiata: jablko, asi 120 g tvarohu s malou lyžičkou medu alebo iba ovsená kaša alebo 1 ks ovocie + biely jogurt
Obed: trochu bielej ryže, kuracie prsia (100g) udusené so zeleninou
Poobede: zvyčajne to isté čo na raňajky
Večer už nezvyknem jesť.

Prosím poraďte mi, ak vidíte v stravovaní alebo v niečom inom chyby :)Zabudla som vek. Mám 21 rokov.
Ďakujem.