Kamaratky

Príspevok v téme: Kamaratky
manla

ahoj.mam taky problem.mam 15 rokov.ked som chodila do skoly , tak som sa normalne rozpravala so svojimi ˇˇkamaratkamiˇˇ uzili sme si kopec srandy, prave kvoli nim ma bavilo chodit do skoly.ale mnohokrat pridem zo skoly utrapena.pretoze moje ˇˇkamaratkyˇˇ su tri.sandra a mata chodia spolu von niekedy cez tyzden a hlavne cez vikendy a prazdniny.katka byva na dedine takze s nou nechodia von.ale sandra a mata ked nie su spolu vonku tak si pisu na facebooku a informuju sa o svojich novinkach, o chalanoch a tak.kedze sandra byva blizko skoly a katke pride autobus skorej, tak katka rano chodieva k sandre.a tam si povedia novinky.ked pridem ja do skoly tak velice rozpravaju ako bola katka u sandry a tak.no ale toto bolo take este znesitelne.lenze potom sa katka rozhodla ze sa prihlasi na facebook a tak si vsetky tri pisu spolu.informuju sa o novinkach a tak.ked sme v skole tak vacsinou hovoria o mne neznamych veciach.iba velmi malicko mi o tom povedia.a vlastne uz ma to ani nezaujima.niekedy rozpravaju sandra a mata ako boli spolu vonku, ako im bolo dobre.len keby tak vedeli ze aj by som tuzila ist s nimi von.oni si stale volaju a pisu atak...mna uplne vynechali a bavia sa so mnou len v skole.ako sa to vezme....ked sa nebavia o svojivh veciach.mna to ubija, pretoze nemam okrem tychto ´´kamaratok´´´ziadnych inych ozajstnych kamaratov.rodicia su fajn, lenze mna uz nebavi sediet len doma.najviac to komplikuje koncorocny vylet do bulharska a ja som sa tam prihlasila este v oktobri minuleho roka.vtedy este katka nebola na facebooku a bolo to lepsie.lenze teraz ja citim ze uz nevladzem s nimi byt niekde mimo domova.este by mozno mohla byt jedna moznost.mame prveho nahradnika, lenze nim je chlapec, ktoreho vsetci neznasaju aj ucitelia.neviem ci by ho zobrali namiesto mna a ci uz neni neskoro ked ideme 29 maja.prosim poradte mi, co mam urobit s tym bulharskom?a co s tymi kamaratmi?

winki

určite choď....nebudú tam jediné a je to skvelá možnosť spoznať ich aj iné baby bližšie...a aspon si užiješ more a slnko.

winki

Tak je to chore, ale ja mám učet na FB tiež len kvôli škole, chodím na výšku čiže to je tak trochu nevyhnutnosť.

A iné baby v škole? Neviem čo tak radi robia oni alebo ty, ale tak ked bude možnosť tak ich skús zavolať ty, ja neviem do kina, alebo na nákupy, že potrebuješ poradiť, možno by ste mohli začať chodiť na nejaký krúžok, tanečná, výtvarná, hudobná, alebo cvičiť ale to možeš aj sama tam určite niekoho spoznáš.

manla

ked ja som odporcom facebooku.vies ja ked pocujem ako niekto hovori, ze si na facebooku pise s mamou a ten niekto je v kuchyni a mama v obyvacke, tak je to chorobne chore.a ja mam navyse pocit ze by sa so mnou nebavili, lebo proste mam pocit ze ma vylucili.a vies ja by som skorej von isla ako niekde na nete visela.

winki

a ak si myslíš, že ti stoja za takéto "kamošky". Urob doma dámsku party. Po škole, alebo počas voľna ich zavolaj ku Vám, ak budeš sama doma....urobte si palacinky s kopou šľahačky pozrite si nejaké romantické filmy a kecajte, kecajte.