Nepaci sa mi povaha mojho partnera...

Príspevok v téme: Nepaci sa mi povaha mojho partnera...
leila.aisha

Sice len z casti, ale predsa.Neviem, ako to napisat bez zbytocneho opisovania.Napr dokaze povedat o nejakej herecke, ze je skareda, o hocikom, co chlap, ci zena.Dokaze tak skritizovat druheho, ze ho doslova zvozi pod ciernu zem.Niekedy je na mna nevrly, ked toho ma v praci vela.A uz sa aj stalo, ze na mna par krat vyskocil za hlupost, napr neodpovedala som mu hned na to, co sa pytal a on: tak bavis sa so mnou, ci nebavis ci co?...alebo sa hodne do vsetkeho miesa.Dokonca aj mame do varenia ci pecenia, toto sa mu nepaci, tamto sa mu nepaci, ja by som ho asi zabila...to su vsetci chlapi taki sebavedomi a vsetecni?

leila.aisha

Jezis Adam, prestan:D Financne sme na tom rovnako, keby o to islo.Proste ho lubim a pocula som od vela ludi, ze som prilis narocna, tak...Je to komplikovane...

AdamKrt

Stale nechapem. Preco si s nim ? Povaha patri medzi to najdolezitejsie, ak chces mat vazny vztah a neni to len nejaky pretahovac...

Povaha Ti nevyhovuje, robite si zle uz po pol roku. PRECO SI S NIM ??? To Ti tolko zalezi trebars na sexe, ci ma tucne bankove konto ? :-D

leila.aisha

Ja veru ten pripad nebudem...najskor by som ho par rokov musela poznat na to, aby som sa rozhodla pre rodinu ci svadbu.Toho sa nebojim.Len mi je luto, ze to takto dopadlo.Chcela by som, aby bol trocha pokornejsi.Co sa tyka zivota celkovo a nie taky kritik =/ Sem tam mu dam pocitit, co mi na zaciatku vyviedol, nema to so mnou ani on lahke, lebo mam velku hrdost. Ja som ho totiz aj nechala.

AdamKrt

leila.aisha
Dnes 16:17

rekapitulacia -

1./ zacal on, teda ON si vybral. Gratulujem, nasiel si Ta LOVEC.
2./ Ty si sa namotala, zamilovala a chcela vazny vztah. S typom LOVEC, to je tazsie...
3./ on mal ine plany a vazny vztah nechcel, pretoze je LOVEC.
4./ bol z toho zmatok a dost problemov a ublizil Ti.
5./ dufas, ze sa to zlepsi.... Ale kedze je typ LOVEC a nie ROLNIK, tak orat veru nebude... :)

Neni lepsie vratit sa z kratsej cesty ? Toto su typicke pripady, ked zena caka, ako sa muz zmeni, dojde na dieta, mozno svadbu, ci dalsie dieta, on sa nezmeni, prejde 5-10 rokov a bum, rozvod... Uplne klasicky pripad.

leila.aisha

No...zoznamila nas kamaratka.On mi zacal pisat, zacali sme sa stretavat, dost sme vsetko uponahlali a potom sme mali tazke obdobie, hned na zaciatku.Ja som sa zalubila, chcela vazny vztah, on nevedel poriadne, co este chce.Potom sa to otocilo.Stale mu neverim, ale je to ovela lepsie, len mam pocit, ze som ochladla...predtym by som bez vahania povedala, ze ho milujem, teraz je to ine, hlavne kvoli tomu spravaniu a minulosti...ublizil mi

leila.aisha

Pretoze ho lubim predsa nie? Na zaciatku taky nebol...sme spolu vyse pol roka...Teraz, ked spolu byvame castejsie, sa jeho vlastnosti viac ukazuju...aj v niektorych situaciach...Tym nechcem povedat, ze je zly.Len tieto, ktore som popisala sa mi nepacia a neviem, ci sa to da ovplyvnit...Asi nie :( Ako moze niekto o niekom povedat, ze je skaredy? To si ani ja nedovolim, nechcem sa chvalit, ale tiez by som pri svojom vyzore mohla kritizovat inych, kde ti chlapi beru taketo navyky...