DUTINY, polypy

Príspevok v téme: DUTINY, polypy
nero

Dobry den asi pred mesiacom som prekonal zapal dutin ORL lekar mi zistil ze mam v nose polyp. Bral som antibiotika a necitil som ziadne vone. uz je to lepsie ale pri dychani cez nos este citim akokeby zapach rozdrvenych vlaskych orechov alebo nieco take neviete mi prosimvas niekot poradit z coho to je a ci to moze byt este ten zapal?

lukas 2

zdravim vas.ja mam ten isty problem,lenze tych zapalov som uz prekonal viac.necitim ziadne vone a ja osobne si myslim ze mam tiez tie polipy v nose.dnes som bol v orl ambulancii a pani doktorka nebola velmi zaujata mojimi problemami.uz som s tym problemom bol u nej 3 krat,a stale to iste,len antibiotika :( je to velmi neochotna doktorka a mam taky dojem ze toho zapachu a hnisaveho vytoku sa asi nikdy nezbavim.poradte prosim ci je moznost volby inej orl ambulancie ak sa sam rozhodnem.lepsie povedane rad by som sa podrobil aj tej operacii,verim v to,zeby mi to trapenie ukoncilo.len ako sa k tomu dostanem kedze mam taku "super" doktorku,co ju to v podstate nestve ze mam problemy :(

belua

neviem či je to to isté, ale mne operovali nos, tiež som mala polipy, vybrali mi časť sliznice, mandle v nose a tiež mi robili prepážku-no proste celková úprava, alebo náprava:-)po operácii som nič necítila, dokonca som nemala ani žiadnu chuť, úplne otupené tieto zmysly, ale prešlo to..tiež som mala potom ešte zápaly, brala som lieky a preliečilo sa to...takže snáď je to aj u teba len dočasné...držím palčoky:-)