Čo čistí pečeň?

MOKE

Pestrec mariánsky-drvený čístí pečeň,telo i dušu.Ak to ešte neviete,tak to skúste a uvidíte zmeny,ktoré si všimnú aj iný,nie len vy.

MOKE

Treba sa rozhodnúť,akou cestou sa dáme.Buď syntetickou,alebo prírodnou.Ja som syntetickou neuspela a prírodnou? Tak to je iná káva.Doporučený pestrec mariánsky-drvený mi zmenil život a to čo sa potom začalo diať,je už iná kapitola môjho života. Vertemi sú veci o ktorých nevieme a preto sa k nim ani nedostaneme. A ak aj áno,tak ich jednoducho prejdem nadhľadom a príchádzame oveľa.Mne pestrec zmenil život a prevrátil ho na tú správnu stranu polohu. Je to niečo neskutočné,čo vyčistí telo i dušu a svet potom je oveľa oveľa...

magnetka.

Odporúčam ostropestrec mariánsky a produkty z neho. Na prečistenie pečene odporúčam i pečeňovú diétu - zdravá a upravená strava.

RNG

siskaa, na cistenie a regeneraciu pecene je zo semien bodliaka izolovana latka sylimarin , vlastne jej zlozka silibinin , flavonid , a nie olej
Olej z toho bodliaka je len nicim specialny jedly rastlinny olej
en.wikipedia.org

RNG

Blondula , plantago lanceopata je sice ludova medicinalna bylinka, ale ze je dobry na vsetko je znacne prehnane. Inac by sa uz davno pouzival v alternativnej medicine, kedze je to bezna polna rastlinka, dnes uz roztahana po celom svete.
Veb MD uvadza len tzv nedostatrocne preukazane ucinky tejto rastlinky(insufficient evidence) a rozhodne necisti nijak zvlast pecen ani ju neregeneruje.
www.webmd.com

Ivka 1

Na čistenie pečene je veľmi dobrá kombinácia čaju z kvetu aloe a liečivých bylín - Aloe Blossom Herbal Tea, kvalitný Aloe Vera Gél, Lýcium plus a nenahraditeľný je včelí peľ.

Deria

Ano, ostropestrec mariansky je velmi ucinny, hlavne na pecen. Dostat ho aj v tabletkovej forme, ci kapsliach, treba dbat na to, aby tam bolo dost vytazku zo silymarinu. Dalej su na choru pecen potrebne vitaminy, predovsetkym B komplex, A,E a Omega3. Tiez pupava je dobra. Maria Treben doporucovala zut surove stonky pupavy, aspon jednu denne.:) Aj pupavovy salat je zdravy. Vraj prave tie rastliny, ktore su horke, su väcsinou ucinne.