Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Rosemary stava sa ti ze nemas bohvieaku naladu a zrazu akoby kliklo a si v siedmom nebi? Ja som mala uz aj lepsie dni ako dnesok ale po tych uhorkovych spagetach som sa necitila najlepsie teda po tych krekroch a navyse ma predtym rozbolela hlava lebo k nam isiel smrad vareneho od susedov a ja ti neznasam a takmer vzdy ma hlava rozboli z tych varenych smradov ale teraz sa citim upne genialne fantasticky veselo krasne uzasne skvele a nadsene. Asi je to aj tym ze uz konecne maly spi hehe.

GoFruit

Jaaaj a ja ze uz si fit. Jaj a navyse v tom smoothie bol ananas. Hm ja ho tam ani necitim. Juj.
Ja som teraz ochutnala mandlove maslo a nemozem z toho aka je to pochutka. Ach mala som zas co ochutnat. Arasidove maslo sa moze niekam vopchat...
Hm dalo by sa to mandľové masielko dat na uhorkove špagety? Jedol to tu uz niekto?

Rosemary

Aj som mala dnes tuky na večeru, ale na to som nemyslela. Išlo o ten ananás... Moja ústna dutina ešte nezabudla.

GoFruit

Mne to nedochadza, preco nechces? Napis do mailu. Uff take dobre a nechce... ty si urcite mala dake tuky a teraz nenozes smootaka co?

R: OJ asi liter
O: zelena stava
o 17 smoothie
pred chvilou som dojedla uhorkove spagety ach jaj a po nich krekry lebo mi ostal kecup tak som este namacala do nho krekry a teraz mam plne brusko a nepaci sa mu

GoFruit

Charlie uz som ti poslala 3 dl. To je vsetko co ostalo.
Baby no vidite vy nic neochutnate a to je vazne bozsky. Charlie uzi si ho hehe

Rosemary

Tak teda odfukuj a ja idem pozrieť tú banánovú zmrzku. Ale nechápala som že som dnes dostala na zmrzku chuť, lebo som aj trocha prechladnutá. Ale možno práve preto a vyzerá že to aj pomohlo, hm.

GoFruit

Teda ledva som tie spagety napratala nie preto ze by nechutili ale preto ze som bola este plna.
Neviem nikdy odhadnut tu zelenu stavu tak aby som ju vypila s chutou celu. A vlastne sa mi nechce spinit odstavovac kvoli 4 deckam. Tak jej narobim vela a potom nevladzem vypit. Ale kvoli 4 decom to naozaj skladat a potom umyvat uf...