kolko to stoji??

filaga

chrunooo, ked sa vydavas za shakiru, tak si fakt cisty chrunooo, ked si pisal ten prispevok, nezdalo sa ti nieco velmi povedome skoro podobne az tebe? nebola to nahodou tvoja autobiografia? asi moc casto sa kukas do zrkadla. chodis si nechavat depilovat chlpy na ritke? a z nosa ti trcia liany?

shakira

Filaga no?! Ty musíz byt fakt "krasavec" ako vyrastene zdegenerovane embryo vyrastene na certikovej kapuste s okakanou riťkou :-OOOO Chaba predstava...FUJ!

lucianne

zle mi to odoslalo tak este razno mne ked trahala obocie-ale len trhala nie farbila tak som platila 40 sk-robila to voskom a upravila este rucne, ale u druhej kozmeticky by som za to platila 120 sk takze tak a depilacia noh asi okolo 200 alebo 300sk neviem presne :

lucianne

no mne ked trahala obocie-ale len trhala nie farbila tak som platila sk-robila to voskom a upravila este rucne, ale u druhej kozmeticky by som za to platila sk takze tak a depilacia noh asi okolo 200 alebo 300sk neviem presne

filaga

ja ked idem ku kozmeticke (inak som pekny), tak obocko mi da za 60sk lebo mam velke (v ojparku), nohy si depilujem sam lebo by som sa nedoplatil a ako poznam tie trhacie voskove papieriky, tak jeden pouziju aj na 6 noh. A peeling si robim sam doma so strhankou a tvarohom od susedky.