Ziarlim na Facebook a Azet

Príspevok v téme: Ziarlim na Facebook a Azet
JeremyWild

Viem ze asi to nie je celkom normalne a zas pre niektorych naopak je.
Bojoval som jeden cas proti ziarlivosti a celkom sa mi darilo ale za ten sverlt si neviem zvyknut na ten facebook chat a spravy a azet Rp. Praitelka ma miluje a aj ja ju, viem ze je to aj o sebavedomi a tak ale stale sa bojim ze ju tam ohlupuju a ze ju zlomia ako moju byvalu, ktora ma sice nepodviedla ale tiez to koncu nepriapelo.
Vsetci sa tam hraju na miluckych a vtipnych... Viem ze zeny potrebuju mat pocit ze su ziadane a pekne a ona ma miluje ale serie ma to fakt... Mam dobre a zle dni tak.. Len tolko no

dev

maruska- suuhlas..

Carie- tak to si nandala :D..vyborne, taktiez suhlas-jasne strucne, vystizne:)))

lost- velmi zaujimave prirovania spravneho fungovania medzi dvoma...:)

maruska_123

karmenn nech si chlapi na pokeci hladaju co chcu..ked dievca nic s nikym mat nechce tak jej moze pisat aj milion chlapov denne....

Karmennn

a jeremy sam pise ze uz sa mu take stalo nieco, tak neviem preco by nemohol mat strach. suhlasim s bielou mackou

Karmennn

preco by sa nemohla rozpravat s inymi. ale ked sedi na pokeci caka na rpcky od inych neznamych chlapov tak to je na zamyslenie. kamosov nech si ma aj 300. a ked povie ze su len kamosi tak ok. ale vsetci dobre vieme, co na pokeci ista skupinka ludi hlada... ale jeremy ak jej veris, tak to treba nechat tak. alebo jej dat najavo ze ta to stve. alebo si pis s neznamymi babami ty a uvidis ako bude ona reagovat.

biela mačka

Mne facebook a pokec zničil vzťah, t&kže mám svoj názor. Zdá sa mi choré, kerď niketo, namiesto toho, aby sa rozprával s partnerom, komentuje statusy "priateľov"
Ak sú partneri spolu denne, občas s i treba od seba oddýchnuť. Ale keď sa stretávajú raz týždenne a akurát vtedy treba ísť na facebook :-ä

alenka_maxova

suhlasim s maruskou. Vztah nie je o tom, ze si budeme zakazovat robit bezne veci, len preto, ze nas zoziera ziarlivost. Vo vztahu nema byt ziadne "co ak ma podvedie"...

lost

nj ak musi odpisovat 80% tak to je dost.
ale tak, ak odpise na "ako sa mas?" odpise "dobre" .. a bude takto flegmaticky strucne odpovedat, tak by som nemal strach..
ale idealne je jasne ze ignorovat..

maruska_123

karmennn skor kde si ty? ako si na to dosla ze ked mas frajera sa nemozes rozpravat s inymi ludmi? to co vztah je vazenie?

Karmennn

lost dobre vies ako som myslela toho kamosa. znamy nie je kamos. a ak si ho niekedy mal, vies co to slovo znamena. neviem preco tu kazdy riesi jeremyho...ze on si to ma v hlave poriesit? nech si to poriesi jeho frajerka. lebo ked ma zenska niekoho koho lubi tak nechapem preco sa potrebuje rozpravat s nejakymi "borcami" co jej na pokeci napisu lebo tam ma peknu fotku. a ona este k tomu odpisuje 80% muzov. to kde sme?

alenka_maxova

Carie a este nieco....Ano, toto si o nastaveni sukromia myslis ty plus dalsich milion pouzivatelov a pritom ani len netusis, ze ktokolvek zdatny v IT sa ti nabura na FB aj keby si tam mala 4 hesla, 150 nastaveni sukromia a neviem co. A co som napisala, ze si FB vsetko uklada, tak je pravda. Kazdy tvoj pristup je zaznamenany, kazda jedna dokonca aj vymazana fotka je ulozena. Skus si o tom nastudovat viac. :)