Čo s ňou má?

Príspevok v téme: Čo s ňou má?
xyzz

Zdravím, nikdy by som si nepomyslela že si prídem do tejto rubriky po radu, ale stalo sa. Sme spolu 3 mesiace a tvrdí mi, že ma ľúbi a nechce ma stratiť. Avšak má kamarátku, ktorá má o neho dosť okatý záujem, vypisuje mu, volá ho von a tak. Neštvalo by ma to, keby ju ignoroval alebo čo. Ale on nie, píšu si spolu, volá si s ňou aj napriek tomu, že som mu povedala že mi to vadí. No jeho reakcia bola "Veď ja za to nemôžem, čo jej mám zakázať aby ma kontaktovala, vymazala si moje číslo? Ja s tým neurobím nič." Okej, chvíľu bol pokoj, ale potom som mu našla v mobile odoslané správy jej, s obsahom "Miláčik, nedá sa mi prepáč, keby sa mi dalo tak pôjdem :(" Prijaté si vymazal, no tie odoslané akosi zabudol.. (Pre moralistov, ktorí ma zakopú pod čiernu zem za čítanie správ- sám mi dal do ruky mobil, videl že ich čítam). Ako odôvodnenie mi povedal že tak oslovuje každého a že je to len kamarátka, s ktorou by nechcel mať nič ani keby nebol so mnou. Myslím, že sa spolu nestretávajú lebo buď je na nete, vo fitku alebo so mnou, no aj tak ma to strašne vytočilo a fakt netuším či sa mám tváriť že sa nič nestalo alebo čo... Mám z toho vážne nervy v kýbli :(

moasdjeirask

ahoj...

treba si davat pozor!

je mozne, ze ju tak oslovuje preto, ze su dobri kamosi...ale jednoznacne sa mu minimalne paci...

takze bud to bude ignorovat a netrapit sa, lebo zbytocne sa vas vztah zhorsi a teda zit s tym, ze ju ma v zalohe :) alebo proste ak to bude pokracota, nejako zasiahni...

ale pamataj, bez vetra sa ani listok nepohne .)

lili09

no takze ti len poviem jedno ze si davaj pozor. on s nou urcite nieco mal a su preto v kontakte,teba miluje a ona je jeho laska. davaj na to pozor. zazila som podobne

alenka_maxova

ale no tak baby...kludne moze ist o chalana, ktory len nechce poslat definitivne dokelu kamosku, lebo mu to je blbe. A hlavne nie je nic zle na tom, ak ma chalan kamosku. Ako, aj mne by vadilo, keby mojho priatela volala daka baba milacik, ale to uz je na chalanovi aby jej to vysvetlil. Staci ho o to poprosit. Nie vynutit, ale poprosit. Popripade sa aj porozpravat s tou holkou. Ja som raz bola nutena nieco take urobit, lebo byvale dievca mojho snubenca ho doslova prenasledovalo. On sa snazil jej normalne vysvetlit, ze uz mu to je neprijemne. Nepomohlo. Tak som sa s nou raz porozpravala ja a odvtedy bol klud :)

Leela333

Mám pocit, že tú druhú len oblbuje, aby ju mal "v zálohe"... Alebo aby si posilnil ego.

Mimochodom, na dôvere je založený celý vzťah. Možno sa na nedôveru neumiera, ale často na nej stroskotávajú vzťahy...

veves

inac ja som za sturanie so v sukromnych veciach. kludne citam emaily, smsky, vsetko. nemam ziadne vycitky. a kludne to nazvem nedoverou. ved sa na to neumiera. a taktiez kludne moze ist mne do veci. nic neskryvam.