Kto je Dr. Albertova?

Príspevok v téme: Kto je Dr. Albertova?
kalaliki

Dobry den, som na fore castejsie v poslednej dobe a vsimam si dost meno Albertova. Hladala som o nej info na nete, ale neviem koho konkretne vsetci myslite. Niekto napisal ze je doktorka, niekto zas ze je liecitelka. Chodia za nou ludia s gyn.problemami, akne, psychickymi, traviacimi probl. Mozete mi povedat kto to je a co vsetko lieci a ci je doktorka alebo liecitelka a odkial to vsetko ma? dakujem krasne

berta33

vstupne vysetrenie stoji 70 eur, kontrola 25. ja som bola na kontrole po pol roku, dovtedy vsetky konzultacie boli zdarma. potom sa plati uz iba za lieky. pocas pol roka sme si vymenili niekolko desiatok mailov, neplatila som za to nic. moj nazor je ten, ze paniaze, ktore som dala jej je tak desatina toho, co som platila u inych. som velmi spokojna.

berta33

ako som prave zistila, albertova zacina od buduceho tyzdna robit. tak ak to niekomu pomoze, tak som to sem napisala.

levandulka33

dnes mi napisala po dlhej dobe, ano , ma choru matku, tak teraz velmi nepracuje, co je samozrejme, skus jej napisat...

botkova

vie uz niekto co je s albertovou, neberie telefony. viem len ze mala tusim choru mamu ci co ale neviem ci momentalne pracuje. ak mate info hodte sem prosim.

zuzulko

doktor či liečiteľ? aj doktor môže byť liečitel ak sa venuje pacientovi so všetkými problémami a nedeli ich, hladá príčinu vzniku problému a rieši ho z pohladu celostnej medecíny. taká je asi aj dr albertobvá a hoci ju nepoznám myslím si, že je to predovšetkým Človek s veľkým Č. a odkial to má? tak to ma super pobavilo pretože sama sa venujem alternative , nadviazala som na vedomosti zdravotníčky a neustále študujem. bez toho to nejde. mnohí chcú liečiť, ale nemajú vedomosti len chcu byť obchodnici. neznamená že ak niečo aj predam robim to len pre zárobok. tu sa to vylučuje pomoc musí byť nezištná, nepredávajú sa schopnosti ale čas, ktorý vám venuje. hladajte tych ktorí vedia a majú schopnosti. nie každý je liečitel!!!

levandulka33

ano, uz odpisala, bola u mamy v Trnave a nema tam pristup k PC, pislala, ze mamicke sa zhorsil stav, tak bola pri nej, preto teraz nema tolko casu na pacientov...

pacientka

mala informacia pre klientov albertovej: vcera som sa dozvedela, ze jej mama mala nejaky uraz ci co a je v kritickom stave. tak to je asi dovod, preco viazne komunikacia. a vraj je albertova u nej a jej mama nebyva tam kde ona. povedala mi to ina jej pacientka, ktora sa s nou pozna lepsie ako ja. ze je to overena informacia. len aby ste vedeli ze preco sa vam asi nehlasi.

asitak

vcera mi prisiel od nej mail, ze je u mamy, ktora nebyva v bratislave. viem len ze nedavno jej zomrel otec. asi aj mama je chora. uz musi byt stara, lebo aj albertova ma uz okolo 60. tak asi ma nejake rodinne problemy. vydrz, aj mne napisala az o par dni az ked som ju urgovala. ja uz koncim liecbu a bola som zvyknuta, ze sa do takych dvoch dni vzdy ohlasila. ale nedavno tiez mala uraz tak tiez pisala pomenej. no, aj ona je len clovek a nie panna zazracnica. urcite sa ti ohlasi ked bude moct.