chalani nevedia čo chcú

Príspevok v téme: chalani nevedia čo chcú
Ejam

ahojte
baby skuste mi akosi poradiť.
Takto pred rokom som mala chalana hovorili sme si ze sa milujeme a take keci klasicke, no niečo sa stalo (ani ja sama neviem čo) a ten vztah skončil. Mala som depresie vyše pol roka, až dokedy som si nenašla dalsieho chalana. s tym som bola ani nie dva mesiace a rozisli sme sa. zacala som sa zase stykat s tym mojim byvalým zacali sme sa spolu viac menej zase riešiť, a všetko toto nase riesenie opakovane pisanie a podobne vyvrcholila jedna akcia ďuro (u niekoho pálenie moreny). tam sme sa stretli uzili sme si spolu a ptm este ais taky mesiac nato sme si spolu uplne vpohode písali. a potom ako keby s nim seklo a zacal ma z nicoho nič ignorovať, neodpisovať mi nič a som z toho nesmierne smutná. :( neviem čo mam robit lebo som si zase k nemu našla cestu. na 100% viem ze mu nikto nic o mne nepovedal ani podobne veci. ale nechapem to :( ... skuste mi prosím poradiť dakujem :):)

lili09

Nieral sory,nehovorim aj baby su velke spiny,je to tak. poznam parik co su spolu 6 rokov z toho ziju spolu 2 roky a dokazal ju podviesť a dokonca s bratancovou manzelkou. nakoniec to vybuchlo a on sa zlakol chudak a taraz si to zehli tym ze jej kupuje zive zvieratka . obdivoval krasu zeny ktoru nemal doma a miloval babu ktoru mal doma a chodil za vydatou. normalne hm?

Nirielar

:D ze vraj vsetci chalani su svine, Ja nie som :D . Podla mna su zeny svine, napr so mnou sa priatelka rozisla pre atraktivnejsieho partnera co som sa dozvedel od jej najlepsej kamaratky. Zhodou okolnosti chodi so mnou do triedy.
Po 3 mesiacoch sa chcela vratit, ale to uz som takou osobou nemohol riskovat, pred tym som bol naiviny/laskou zaslepeny ze som nevidel jej povrchnost. A ked po tyzdni doprosovania som jej hovoril nie, Povedala mi ze som Kooot. Tak kto je svina ?

winki

Nič nemáš robiť, veď ani nemáš čo robiť. Prestaň na neho myslieť a uvidíš časom, ak sa ozve tak sa s ním kľudne môžeš baviť ale nechaj to len na neutrálnej kamarátskej pôde.