Priberanie do brucha

Príspevok v téme: Priberanie do brucha
guavenra

Ahoj. Mam 16 a pred asi 2 mesiacmi som zacala mat problemy. Nic obvykleho sa vtedy neudialo, ziadna zmena v stravovacich navykoch ani nejake stresove obdobie, nič, len asi z tyzdna na tyzden som pribrala do brucha. Nedavala som tomu nejaky velky vyznam, brala som to tak ze akesi hormonalne vykyvy mozno, ze som mozno len nafuknuta a prejde to. Vobec by som sa tym nezaoberala keby som priberat a to len a len do brucha neprestala ani po asi troch tyzdnoch. Zhorsovalo sa to, zacala som cvicit na brusne svalstvo a cvicim aj doteraz, upravila som si aj stravu ale s bruchom to nic nespravilo, ba este horsie.
Tak som sa rozhodla se sa s tym uz poradim, pretoze ozaj, priberam len do brucha a to zo vzduchoprazdna. Vsade stihla, na bruchu pneumatiky.
Nevedel by mi tu niekto pomoct, alebo aspon povedat v com je ten problem ?

guavenra

digestor pre okolie to viditelne pomerne je si myslim ked ze som do pasa pribrala jednoznacne takych 5 cm len za tie posledne 2 mesiace .

digestor

guavenra, treba ist k lekarovi, ak je to viditelny rozdiel, tym myslim viditelny aj pre okolie, nielen pre teba...
Priberanie v oblasti brucha a tvare s postupnym stencovanim koncatin sa vyskytuje napriklad pri poruchach nadobliciek. Moze to vsak suvisiet aj s inymi organmi.

guavenra

pokial sa nejedna o druh tehotenstva samovoľného s vedlajsimi ucinkami ako krvacanie a rast pneumatik miesto bruška. tak asi nie.

A normalna odpoved ? Nenajde sa nik ?