Baby, vy sa nevidíte?

Príspevok v téme: Baby, vy sa nevidíte?
Artex

Prosim vas, nevymazte mi tuto temu. Nechcem nikoho osocovat ani ponizovat. Som ale naozaj velmi rozpacity, ked vidim, ako dnes mladi ludia postupne tucneju a namiesto toho, aby sa venovali sportu a zdravo sa stravovali, tak sa baby namaluju, daju si najmodernejsi uces, gelove nechty a uz si myslia, ze tu horu tuku vykompenzovali. Toto nedokazem pochopit, to ste baby naozaj take naivne, ze si myslite, ze sminky a oblecenie zakryju vas tuk? Kazda z vas chce byt pekna, ale taketo klamanie verejnosti nema ziadny uspech. Klamete len samy seba. Vidite v zrkadle farebnu tvar a myslite si, ze vas zadok, tucne brucho, plecia alebo stehna si nikto nevsimne. To je ale omyl. Prave tie od vas muzov odplasia. Neostava nic ine, len sa prestat napchavat nezdravym jedlom, jest len tolko a toho, co potrebuje vase telo a hlavne sa hybat.
Ja cvicim od 17-tich pravidelne (mam 28), tiez sa mi uz stalo, ze sa vaha zdvihla, ale okamzite som urobil opatrenia. Nejde len o krasu, ale predovsetkym o zdravie. Okrem ludi, ktori maju nejaku hormonalnu poruchu (a tych neni az tak vela, to si priznajme) vsetci ostatni su tucni preto, lebo su lenivi a prezieraju sa. A takych netreba lutovat, lebo je to len a len ich chyba ze vyzeraju tak ako vyzeraju. Oblecenim ani sminkami sa to nezamaskuje, to je naivny predpoklad.
Samozrejme, tyka sa to aj chalanov, ved aj ti su uz niektori od detstva ako sudy s pivom. miesto toho, aby ste sa spravali ako rozumne bytosti, zakladate stale nove temy o chudnuti, lebo nemate vobec schopnost nieco dotiahnut do konca. Zradlo je pre vas vacsia hodnota ako vy sami. Nie je to smutne? Dokedy chcete takto existovat? Pokym neostanete na ocot, alebo pokym sa vas muz na vas nevykasle? Nie je nic prijemne sexovat s takou rozkysnutou zenou, zvlast ked si vas manzel taku nebral. A potom bude na vine chlap, ze nema charakter, lebo sa vykaslal na rodinu. A vas charakter je kde, ked kaslete na seba aj na svojich blizkych?
Inak - som sice zenaty, ale moja zena nema nadvahu. Tuto temu som zalozil vlastne preto, lebo mam kolegyne, ktore dokola odtucnuju, pritom su z mesiaca na mesiac tucnejsie. A vidim aj na forach, kolko je tem o chudnuti. Aky to ma vyznam bez pevnej vole?

lienka_1114

Lost :
Milujem takychto dedkov, moj je presne taky isty ako Vy.Ja pravidelne sportujem, snazim sa zdravo jest ale niekedy mi to ujde. Dedka pomali zacinam nenavidiet, za jeho neustale narazky na moju vahu..mam asi 10 kg nadvahu..a proste neda sa to vydrzat, neustale ma zhadzuje pred ostatnymi a tak..z Vaseho prispevku mi prislo ze ste rovnaky,,mate presne take iste reci.a tak Vam radim, spamatajte sa..on sa tiez spamata, vyrastie. Ja len tolko.pa

dana660xz

artex stale si mi neodpovedal na otazku co je cielom tejto temy
btw. co takto hladat pricinu obeznych deti v rodicoch?

muchacc

Artex - ty sa pohybujes tamade, kade ja asi :).

Ked do autobusu nastupia 13-15 rocne dievcata nasminkovane ako lahke zeny s 3cm dlhymi gelovymi nechtami, vlasy prefarbene na taku ciernu, ze ciernejsia asi uz nie je, tricka a nohavice uplne obtiahnute a cim priesvitnejsie ....
a pod tym vsetkym - brucho, co sa este 15 min trasie, ked sa pohne, obvod cca 130 - cisty tuk.
Stehna - musia chodit do X.
Ale hlavne, ze tie tricka im zvyraznia obrovske (obezne) prsia, ktore pokladaju za korunu svojej krasy a pysia sa tym.

A preco to vsetko?
No, mam obavy, ze preto, lebo spolocnost im predklada vzor:
- musis mat velke prsia a budes oblubena
- bud sama sebou, ked ti chuti vela jest, jedz, neobmedzuj sa, ostatni, nech ta akceptuju (americky styl vychovy)
- ak sa dostatocne pomalujes, tvaricka ti bude svietit farbami, zaujmes tym muzov.

Paráda33

rabm, v tvojom prispevku vcera o 21:07 pises NESUDIT. a pritom vsetky tvoje prispevky sudia skoro kazdeho, kto tu nieco napisal. a predovsetkym sudis Artexa.

lost

Spolocnost je zbastardena . V telke su celebrity prostitutky , rodicia nahanaju prachy ,policajti sa tvaria , ze nevedia kto je mafian,politici kradnu.

No a deti cumia do mobilov a tabletov.

lost

Mám vnuka, ktorý v lete bude mať 13 r. Keď mal 5-7 rokov chcel tenisovú raketu. Tak som mu ju kúpil. Tým jeho tenisová kariéra skončila. Ja hrám stále... Mal ešte zopár pokusov, nejaké bojové športy a neviem čo...Kúpilo sa kimono - a koniec. Sedí na ryty pri PC, tento rok ma prerastie...a tak za dva roky aj prekoná vo váhe. Bavíme sa o váhe nad 90 kg. Ja samý sval - on samý tuk. Rodičia peniaze majú, oni nešportujú. Má vzor - mňa. Ale čo s ním? Vie, že je neforemný - ale sedí a žerie

aka nahoda
debata.pravda.sk

Artex

rabm, ty musis byt velmi nestastny clovek. Kazdemu protirecis, kazdeho poucujes, o kazdom vies lepsie, co si mysli. Uprimne ta lutujem. Musi to byt hrozne, ked clovek neveri, ze niekto to, co pise, mysli tak, ako to napise. Ked za vsetkym vidi nieco ine. Nenapadlo ta, ze si do inych projikujes tvoje vlastne motivy a zamery?

GoFruit

Ja nemám nič proti obeznym, ale je treba uznať že ich je stále viac a hlavne detí je stále viac vyslovene tučných...a nemyslím že sa u nich jedna o to že by mali prispôsobovať vzhľad nejakej norme. Proste je to nezdravé. Tucni majú tučné deti...dosť často vidieť fest obezne celé rodinky.... Nie nemajú prispôsobovať vzhľad tomu čo ja chcem alebo zakladateľ témy, ale tucnota je choroba. Teraz hovorim o ozajstnej tucnote. Keď sa tak cítia dobre mne je to jedno, len im neverím.drvivá väčšina sa tak necíti dobre a nie je zdravá a nechce byť tlsta ale nevie ako schudnúť lebo je závislá na jedle a o pohybe to ani nechyrovalo.