Chcem skúsiť hladovku

Príspevok v téme: Chcem skúsiť hladovku
Stankuska

Ahojte, chcela by som vyskúšať hladovku na mesiac, na rady typu je to nezdravé a podobne nemám chuť :) som odhodlaná a spravím to :) Chcem len počuť skúsenosti niekoho, kto to už vyskúšal, či je lepšie nejesť naozaj nič, alebo môžem zjesť tak pol uhorky alebo paradajky denne, poprípade kuracie mäsko .. koľko litrov tekutín vypiť ? 2-3-6 ?? Denne cvičím kardio cviky 40 minút + behám 2 kilometre chôdza tak 2 kilometre a skáčem na švihadle, 500 preskokov, koľko je efektívne ??? A užívam aj L karnitine ... tekútý, myslíte že pomáha ? koľko môžem relatívne schudnúť za mesiac takejto " prácičky " ?? ďakujem za rady, veľmi veľmi peknučko už teraz :)

Pikova Dama

Nie kazdy sa dokaze zdravo stravovat. Tiez som to skusala ale proste ma to neberie a radsej nebudem jest nic ako do seba pchat nieco co nemusim... Tiez som drzala hladovku a nezdalo sa mi ze by som bola bez energie a to som chodila aj cvicit takze neviem... Ako u koho

calevar

Stankuska
Ja len nerozumiem jednej veci,prečo nechceš schudnúť zdravou cestou?a to pravidelným jedením a cvičením..a musím ťa sklamať ak si myslíš,že budeš mať energiu na cvičenie keď nebudeš jesť..po týždni nejedenia sa ledva postavíš na nohy a nie to ešte cvičiť..ja Vám baby nerozumiem všetky len diétujete dookola,nerozumiem prečo sa nezapriete a necvičíte a nejete zdravo aj keď to trvá dlhšie je to to najúčinejšie..verím Stankuska,že si to celé rozmyslíš najmä pre tvoje zdravie a začneš zdravo chudnúť...

Stankuska

Carie nieje ti trápne nadávať mi do pí* ?? Staraj sa do seba nepýtala som sa na tvoj stupidný názor, ja sa ti serem do toho čo chceš robiť ? Nie, chcela som rady a nie poučenia a blá blá, a keď mi tu aj také napísali tak som si aspon zobrala ponaučenie ale s tvojho mám jedine tak stratené 2 minuty života prečítaním tvojho príspevku ..

lost

no ja som tiez drzal hladovku :D

4 dni - mal som anginu ...

ale viac nemyslim ze je pricetne vykonat :)

Stankuska

celozrnny chlieb nie je zrovna to najzdravsie co mozes jest.. celkovo je lepok maximalna blbost.. (a celozrnna je tam maximalne tak farba.. a nie muka)

to by ma zaujimalo o co ste sa stavili, ak to tak strasne do toho 2.7 chces :)

Bambi78

Stanushka: dobre robíš, o drogy tu nejde, iba vravím akým spôsobom ona schudla, ale určite to bolo tým nejedím hlavne, neviem aký vplyv majú drogy na chudnutie
Inak asi aj ja začnem dietku, zajtra mám posledny termín maturít :) a potom fajront, mam brigadu, neviem ale ako to zvladnem. Rozmyšlala som nad takou, že ovocie zeleninka teraz bude tak takú dietku aj keby som nemusela ale nie som spokojna

Carie

Ja ta odhovarat urcite nejdem. Mas len jedno zdravie, ak si ho dojebes, je to len tvoja vec a mne je to uplne suma fuk. Clovek vydrzi bez vody tyzden a bez jedla mesiac a potom umiera. Cize ak to cele prezijes a skoncis v nemocnici, dufam, ze ti ten pobyt daju aspon zaplatit lebo na take pice ja zo svojho zdravotneho platit nechcem.

Stankuska

Bambi78

Ja drogy určite brať nehodlám, svoje zdravie si s tohto hľadiska strážím, a rozhodla som sa že denne spapám aspoň krajček celozrnného chleba, pre lepšiu psychyckú a fyzyckú pohodu .. bez spánku by som tieš nevydržala :) Kks dievča sa zbláznilo

Bambi78

možeš schudnuť dosť do toho 2. jula a moja takpovediac spolužiačka schudla za ten mesiac aj možno 20 kg ale nechci vedieť ako...bola taká pevnejšia, mala aj riť aj kozy taka krv a mlieko...v priebehu možno mesiaca alebo dvoch vyzerala ako totálna anorektička, bledá, vpadnuté líca kruhy pod očami...a vieš ako schudla?? brala drogy, nič nejedla, vobec nič, a 2 týždne nespala, to si neviem ani predstaviť
taký rok sa držala v pohode, aj pribrala na povodnu hmotnosť, ale mam podozrenie že zase s tým začala, zatiaľ sa to neprejavuje

Zuleko

Ja nerozumiem jednej veci,kedy ženy/dievčatá pochopíte konečne,že schudnúť zdravo sa dá jedine zmenou stravy a poctivím cvičením,NIE NEJEDENÍM..to ti absolútne nezáleží na tvojom zdraví,že môžeš mať komplikácie?Ja Vám fakt už nerozumiem,ale táto doba je už zvrátená..neviem kedy ženy pochopia,že sa schudnúť len z čajov,tabletiek a nejedenia nedá...