Milujem sestru svojej manželky

Príspevok v téme: Milujem sestru svojej manželky
SomZufaly

Som už úplne zúfalý a neviem ako dalej preto píšem sem. Takže som v situácii z ktorej neviem či je možné sa vlastne nejako dostať. Milujem totižto sestru mojej manželky. Možno si budete myslieť, že som hajzel a že si nevážim svoju ženu lenže ja jej sestru milujem už desať rokov a stále to trvá. Ked som mal 25 spoznal som svoju terajšiu ženu a dali sme sa do kopy. Asi zhruba po 3-4 mesiacoch som spoznal jej mladšiu sestru a akoby do mňa udrel blesk. Zo začiatku som si myslel, že je to len pobláznenie, ale ako sa ukázalo nebolo to len také chvílkové poblúznenie. Ked to ani po roku neprestalo tak som začinal byť zúfalý, ony majú so sestrou úplne úžasný vzťah a vedel som že keby som sa s jej sestrou rozišiel stratil by som obe a navyše som urobil najväčšiu chybu svojho života a oženil som sa so sestrou tej ktorú milujem - najskôr asi pod tlakom z beznádejnej situácie a preto, že som zbabelec - ja neviem. Ale proste prežívam peklo na zemi, lebo sesra mojej manželky býva o ulicu dalej - navyše sa pred dvoma rokmi vydala, stretnutia sa nejak veľmi obmedziť nedajú -a to som už skúšal, nepomohlo. O mojich citoch nevie nikto iba ja sám a dusím to v sebe a je mi z toho príšerne. S tou sestrou mojej manželky sme sa za tých 10 rokov tak zblížili že sú z nás najlepší priatelia a nikdy medzi nami nepadol ani len bozk iba sa občas objímeme a to sú tie chvíle pre ktoré žijem. Milujem byť v jej prítomnosti no zabíja ma táto situácia a ten pocit že nemôžem byť s tou ktorú milujem. Dakujem každému kto si toto celé prečíta a poskytne nejakú radu. Dakujem

pardon

nenapisal si dolezity udaj: ci mate s manzelkou deti a ci ma deti aj ta manzelkina sestra.
dalsia vec: nenaplnena laska sa zda vzdy uzasna. a aj najlepsi priatelia ked spolu zacnu zit ako manzelia, su prekvapeni, ako rychlo si prestanu rozumiet.
radim otvorene manzelkinej sestre vsetko povedat. nie manzelke, tu by to mohlo ranit. ale sestra mozno najde vychodisko. tym, ze o tom nikto nevie, ze je to tvoje tajomstvo, to dalej zivis a vsetko si idealizujes. snivas o niecom, co by mozno v reale vobec nefungovalo. takze - svagrinej s pravdou von!

sdfsf

Presne tak... nechcela by som byt tvoja zena a byt v tej situacii... som tiez toho nazoru ze bud sa odstahovat, alebo zacat bojovat o lasku manzelkinej sestry.. ale malo by to vyznam??? nikde neuvadzas ci mate deti, pripadne ci ma deti jej sestra.. ani ci necitis ze by jej sestra citila to iste k tebe... ale priznanim pravdy by si znicil asi celu rodinu a nie len tu vasu a aj vztahy v nej ...

veronero

Na co? Ved je vydata. Tak ti to nie je nic platne.
A milovat a milovat je rozdiel. Hlavne ak si s niekym nemal absolutne prilezitost byt blizsie vo vztahu a hlavne si ho ideaizujes.

hippi

Neži pre sestru. Robíš chybu že to v sebe zivis... Ty nemáš ani najmensiu snahu to zmeniť. Mal si sa predtým so svojou ženou rozijst a snažiť sa zabudnut, mozno o rok by ste sa dali dokopy s jej sestrou, bez toho aby to bolo až take zle po 3 mesačnom vzťahu s terajšou svojou ženou. Teraz máš už len 2 možnosti: rozbiť rodinu Alebo sa začať snažiť o lasku svojej ženy. Skúste sa odsťahovať. Obmedzit stretnutia so sestrou, začať spoznávať svoju ženu po jej krase... Platonicka láska existuje iba ked ju zivis. A ty nechces prestať. Preto to záskok až tak ďaleko že ju miluješ už 10 rokov a pripustas si o a vyhladas chvíle a ňou.. predstáv si že by si bol manželom jej sestry. Neskutočne by si ju miloval ale on by prežívala to čo ty. Zobrala by si Ta aby bola stale v blízkosti tvojho brata. Ty ani netušis ako ublizujes svojej žene.