Nemam nikoho

Príspevok v téme: Nemam nikoho
nezabudka22

som 23 rocne vpodstate dospele dievca a nemam nikoho... :( sedim doma na internete a placem, lebo nikto z mojich kamaratok a kamaratov nema na mna cas.. vsetci su na chatach na grilovackach na kave, na vyletoch vsetky kamaratky a kamarati ktorych mam su ZADANI a cas travia so svojimi polovickami.. a ja nemam s kym.. kedze mam "homework" do spolocnosti idem len vtedy ked ma na mna niekto cas... alebo ked idem sama aspon potesit sa nejakou handrou atd.. uz ani to ma nebavi ved nikam ani nechodim... sami ma to nebavi :( je mi hrozne citim sa strasne sama... nikoho nezaujimam, nikto nevyhladava moju spolocnost nikto ma nepotrebuje.. som sama nemam nikoho!!! okrem toho moja najlepsia kamaratka ktora je bohuzial nonstop so svojim priateloma so mnou len vtedy ked sa snim pohada aby sa mala komu vyplakat- jej priatel jej doslova aj ked nepriamo zakazuje kamaratstvo so mnou.. vzdy ked sme spolu ( raz za 2 tyzdne) urazi sa na ni spravi jej naschval a kvoli tomu sa pohadaju, ze je so mnou.. :( je mi zle..

lost

arman

1. neviem preco prave 3 mesiace, no ja som sa s istymi ludmi stretol az po 2 rokoch (niekedy ovela menej), a to nie tak, ze som teraz 2 roky trpol a cakal na stretavku, no praveze tak ako som to pisal - bral som ich ako online kamosov (tak ako zvysnych 20-30 ludi, ktorych som tak bral), no raz sme sa dohodli, ze sa stretneme a tak sa stalo (sport)
proste u mna to bolo tak, ze najskor online kamaratstvo a potom mozno offline, ak je to mozne. nikdy to nebolo ihned za ucelom ze "ok, teba budem mat ako offline kamosa"

2. tam bol potom preklep, myslel som ze pre zeny je to prave nebezpencejsie
(pisal som ked sa predsa len stretava muz s niekym ak to neni take nebezpecne. bodka. to bola nedokoncena veta, ktora skryva to, ze ak je to pre muze nie take nebezpecne, tak pre zenu je to nebezpecnejsie :), pytal si sa, vysvetlil som :P )

3. zaujimavy postreh o tej bezpecnosti a analogia s letakmi. hmm.. :) ale to mas ako pracovat v mekaci, vydavat jedlo a stretavat sa s ludmi - je to podla mna ine, lebo aj tak ich neuvidis (tak isto ako v tych letakoch), no a je ine sa stretnut za ucelom spoznania sa / kamaratstva.. i ked tam ide maximalne o nevydarenie sa stretnutia (ani nie ze strapnenia sa) , ale mas dobru pointu ze ak sa stretavka stane napr v auparku, tak je to bezpecne, konieckoncov nejaky 'strazca' tj treti clovek by nebol s tymi dvomi večne..

arman

nezabudka, ono dost dolezite je, ako posobis na ludi, iny feedback od teba nemaju. Ide o to, co vyzarujes, nie ako vyzeras.
Nemaju ako nahliadnut do tvojho vnutra, to aka si, vies iba ty. Oni dostavaju podnety, ktore ty zase nevnimas, ze ich vobec vyzarujes.
Na zeny mozes vyzarovat nejaku zlu energiu, to je dost mozne. Ale to musis nejak odhalit ty.
Ja to mam podobne, a este sa mi to nepodarilo odhalit celkom, ale uz som aspon zistil, ze ja to mam v rukach, prijst na to, co to je, preco to je, a zmenit to. Same sa to nestane.

Co sa tyka internetoveho zoznamovania, tak co si nedas inzerat? Nemusis pisat, ako sama si, a ake strasne to je, len proste, ze sa rada zoznamis.
A preco sa cez net nestresnes? Preco mas strach z coho? Mozno prave ten strach je pricinou preco si sama. Mna to dost zaujima, lebo ja som sa par krat skusal stretnut cez net, ale baby sa vzdy bali. Najviac ma zarazalo, ze som akosi vycitil, ze je sama, mozno aj doma sedavala sama na nete, a trpela , ale stretnut sa bala. Za pokus nic neda, nie? Chvila stresu maximalne. Ale ked sa stretne kazdy tyzden s niekym, tak po 2-3 mesiacoch uz musi mat minimalne niekolko kamaratov a mozno aj potencionalneho frajera.

lost...
Praveze blbost je pisat si 3 mesiace... a potom sa skusat stretnut. Jednak sa ti dvaja vobec nepoznaju, aj ked si myslia, ze mozno ano, a jednak zabili cas za pocitacom, 3 mesiace ostali sami, ked im to nevyjde, lebo su si nesympaticki... to je podla mna vacsia blbost.
A este k tvojej poznamke bezpecnosti stretavania sa opytam nieco. Ze pre zeny to nieje najbezpecnejsie? Coze?????? To my vysvetli.
Stretne sa v Poluse, s niekym, a co jej akoze hrozi???? Na verejnom mieste?
Praveze, pokial sa boji, ze to nezvladne, malo by jej to byt ukazkou toho, ze treba na sebe popracovat. Ked clovek nevie nejakemu debilovi povedat, ze je debil a zdvihnut sa a odijst, popripade, ked dolieza, ist za SBSkarom, a poziadat ho, ze ma otravuje, tak to predsa ani niesom svojpravna bytost, nemam ziadnu osobnost, a s tym nemozem byt spokojny a zit s tym. Nie? A kde inde na tom mozem popracovat, ako na stretnuti?
Ja uz som si viac krat vsimol taku vec, ze ked babe daju do ruky letak, tak zrazu sa neboji stretnut so 100vkou ludi, a s niektorymi si pokecat. Alebo ked ju postavia do stanku. Proste niekto jej to musi prikazat, ze to ma robit (ako pracu napriklad). A vtedy sa neboji? Preco?
A ked sa stretne len tak, tak uz sa boji, toho isteho?
Toto mi vysvetli. Prijde mi to, akoby sa taky clovek bal vlastneho rozhodovania, zodpovednosti za vlastny zivot...
A samozrejme zvali to na to, ze stretnut sa nieje bezpecne. Podla mna blbost, iba sa vyhovara, ze je na tom zle, namiesto toho, aby hladal pricinu toho, preco je na tom tak zle, ze sa boji stretnutia s cudzim clovekom s vlastnej iniciativy.

nezabudka22

alexandraaa

ja som zo stredneho slovenska / sever :(ale som rada, ze som v tom neni sama, ja viem ze je viacero takych ludi, jednoducho len kazdy je z ineho kuta, alebo sa len tazko takí ludia stretnu kedzde nikam nechodia povacsine... niekedy mam take super dni.. to je ale velmi zriedkavo kedy mi stale zvoni telefon a kazdy ma na mna cas a s kazdym travim chvilku ked sa da, ale potom je tyzden/ dva cma..ako keby nikto nevedel o mojej existencii

alexandraaaa

ahoj nezabudka :)
citim sa rovnako ako ty. a nie len citim, ale je to proste tak. tiež som sama..mam par kamošov, ale nie su to taky kamoši, za ktorich by som bola schopna dať ruku do ohna. o takych som zial prisla, a to svojou hluposťou..odkial si? nechce sa mi to tu cele citat, tak ak si to už pisala a pytam sa znovu tak prepač :-)
ja som z východu.

nezabudka22

JakoN ty mas teda problemy budes studovat v cesku, budes mat kamaratov tam, potom tam za nimi mozes hocikedy prist. Spoznas mnoho ludi. Ja viem, ze sa nemam najhorsie, ale tvoja situacia je v porovnani s mojou jednoduchsia :) hned by som sa s tebou vymenila, ja som strasne rada v spolocnosti ludi(tych normalnych) a strasne rada mam inteligentnu spolocnost...

JakoN

Ja len dufam ze hej, ale ked mi skonci tak ci tak nebudem mat zasa kamosov aka ironia :D budem studovat v cesku a ked sa vratim :D ach jaj. Ako pisal lost ze ludia si myslia ze musia mat nekoho s kym sdielat tak pre samotarov je to jednoduche byt sam, ale ludi co potrebuju kontakt v the sims to bola myslim spolocenskost :D ci jak sa to volalo. Tam to bolo jednoduche kliknem na panacika a dam kecat :D

nezabudka22

JakoN

ver tomu, ze si na tej vyske najdes kamaratov.. ale ja si ich nemam kde hladat... pretoze ako pisem pracu vykonavam z domu a doma. A este k tomu sa staram o moju imobilnu staru mamu. ale mam viac casu ako ludia ktori su zamestnaní niekde v podnikoch....ja sa snazim zvyknut si na tu samotu, ale potom pridu navaly placu a je po snazeni

nezabudka22

lost k tomu ( najst kamosa cez kamosa) tak napr. moja kamaratka a ja- nejaka tretia osoba nas zoznami s nejakym dievcatom, rozpravame sa ja kamaratka a to dievca a napr. tu moju kamaratku si na facebooku to dievca prida a mna nie, mne to pride vzdy tak strasne luto.. asi mam okolo seba nejaku zlu energiu...uz som chcela ist aj za jednou pani ktora sa tymto zaobera...uz rozmyslam nad kadecim...fakt neviem preco takto posobim na ludi zvlast na zeny. k tomu sa mi hodi najviac toto - kazdy vidi ako vyzeras, ale len malokto vie aky skutocne si... a to je presne moj pripad. pred tyzdnom som sa zoznamila nahodou s jednym typkom ( ale ma priatelku dlhorocnu. cize nove kamaratky moze max tak pozdravit) a ten mi povedal, ze si myslel, ze by som ho normalne ani nepozdravila.. ze tak posobim. a VRAJ som ho prekvapila,ze som uplne ina ked sme sa rozpravali... cloveka to zamrzi ked ludia maju takuto mienku a preto asi nikto nema zaujem o moju osobu

nezabudka22

lost, len ty si zrejme kracal po auparku v inom meste , to je to... ja som v tom nasom dnes nikoho nevidela sameho... iba mna ako taky prst...len mna to uz nebavi kazdy vikend chodit von sama, ani psa nemam, vlastne mam ale toho si privlastnil moj ujo takze on sa o neho stara a tak, mam sestru ktora so mnou uz nebyva, ale byva s priatelom. jediny moj konicek ktory ma bavil boli kone a jazdenie, no tu v meste ziadne niesu a v okoli to maju sukromne. Takze tak, alebo ma sa tu kde byvam konat jedna velka akcia ktora sa kona kazdy rok v juni a ja nemam na nu s kym ist tento rok.. mam ist sama? a tvarit sa ze sa mi stratila kamaratka a hadam ju alebo co.. ja fakt neviem,pretoze nemam ani priatela,,, zas nejdem pisat, ze vyzeram dobre ani nic podobne ale ako kazda normalna zena,rada sa pekne obleciem a upravim, rada sa pekne nalicim, ucesem, ked mam cas a naladu ale co mam z toho? aj tak sa nemam ani komu pacit..to je len pre osobny dobry pocit... ja presne viem ako posobim na ludi ale pritom taka vobec niesom :( len mna to mrzi