začiatok vzťahu.. kam ísť, čo robiť?!

alenka_maxova

dedy, podobne to vyzeralo aj u nas :) Pamatam si, ze vzdy ked sme sa mali stretnut a ist prejst, vzdy vzdy zacalo prsat. A tak vzdy ked sme si isli k jednemu alebo druhemu vymenit ponozky za suche :D, obcas sme si pustili daky dobry film a bolo nam strasne dobre. A to sme chceli byt kamosi!!! :D

dedy

neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie, takže výhovorky, že prší neobstojí :D, ale super je prechádzka v daždi keď na záver skončite pod dekou, u s teplým čajom pri filme... možno i niečo viac, ale to asi až neskôr, keďže zatiaľ sa len spoznávate :)

M 25

skvelé zážitky máte :))

no však ja milujem túry a prechádzky..len ked prší, tak to nejde :)
zajtra ideme umývať jeho auto:D
ked sa to počasie upokojí, potom je lepšie niečo vymyslieť..
no hej, budem mať 26 on 24 :D a asi sa dosť zamýšľam nad tým,to je pravda..

soffa

my sme tiez zacinali prechadzkami,to boli casy,po 4 mesiacoch zimy som ho zavolala k nam.:D.bolo to uz pred 8 rokmi..peniaze nazvys nebolo,on studoval vs,ja som makala.teraz sa tiez nad tym smejeme.no skuste este kino,ale prechadzky su fajn,ved uz bude len teplo:D

3nttt

som sa sushi.ja som tam zobrala minule draheho (sme spolu uz skoro 6 rokov) a tolko srandy bolo. som na seba vyprdla celu tu omacku a vyzerala som jak ogrcana. nezabudnutelne :D

dedy

Keď so predstavím koľko sme sa toho naprechádzali my. A to sme spolu začali chodiť na začiatku zimy. Takže zima, mrzlo, snežilo, niekedy i pršalo a my zaľúbení blázni sme chodili, chodili a kecali, trvalo to celé mesiace, neviete si predstaviť tú radosť keď sa začalo oteplovať :D. Ku mne sa nedalo ísť, a k nemu sme zo začiatku nechceli. Teraz sa len smejeme, že to bola príprava na vysokohorské túry na ktoré ho vláčim :D

alenka_maxova

akosi privela nad tym premyslas M 25 :) Isto si uz velka a vies, ze veci je najlepsie nechat plynut. Boli ste uz na ture? Chodte znova :) Co je na tom? Nemusite robit vzdy inu vec, aby ste sa nebodaj nenudili. U nas boli takmer na dennom poriadku prechadzky. Dlheeee dlhe...nikdy som tolko kilakov nepresla ako vtedy :D Pokial je o com kecat, tak preco nie. A po prechadzkach sme sedavali v cajovni. Rekord bol 6 hodin v kuse tam sediet a kecat :D No co, je to moj vyvoleny, nikdy som sa s nim nenudila. Tak skuste tie prechadzky :)

M 25

dnes ideme na bike aspon.. konečne neprší..

no priskoro vidieť sa skoro nahí :D na to je ešte priskoro, ísť do sauny, wellnesu .. iné ísť len s kamarátom a iné s možným nastavajúcim..aj ked asi sama si to takto komplikujem :)
no ten film v aute nie je zlý nápad, také tínedžerské :))

no jasné, snaží sa aj on niečo vymýšľať..ale aby to vyhovovalo obom je niekedy zložité .. a hlavne kvôli práci ..

hej, našťastie ide leto, je ovela viacej možností, len aby bolo teplejšie a nepršalo..