Vyrážky na zadku

katka2456

mne sa tiez vyhodia neake tie vyrazky na zadku ale hlavne vtedy ked aj spim v gatkach nenoste na vecer gatky holky nech sa vam aj dupa prevetra :D

zuzana175

aj ja mam vyrazky uz dobry rok aj viac.na chvilu mi zabrala detska mast Aviril a teraz mozno obycajny krem Garnier na tvar.teda neviem,ci to je z toho.teraz nepouzivam nic.chcela som to vyskusat,co to spravi a je to brutal.tak radte

jancecka

baby, ja som mála asi v 15 rokoch vyrážky na zadku a vždy som si vravela že to je super že ich mám na riti a tvár mám krásnu a vypomstilo sa mi to, riť mám jako bábatko a tvár ako šmirgel D: a to mám 24, inak zmizlo mi to samé,nič som s tým nerobila

babika147

aj mna trapi tento problem a zistila som to pred polrokom najprv som si myslela ze je to zmizne ale nic...robila som si aj peelingy a nepomahalo tak som sla ku koznej a predpisala mi taku zltu vodicku a potierala som si to kazdy den trochu to zmizlo ale nie uplne budem tam musiet ist znova...

palacinka

aj grapefruitove kvapky su na to veľmi dobré. dostať ich kúpiť v lekárni alebo v DM drogérii. lenže pravda je, že treba sa ošetrovaniu venovať pravidelne každý deň, tiež pomáha očista zvnútra - nakvapkať pár kvapiek do pohára s vodou a dvakrát denne piť. dobré je tiež vyskúšať dvojmesačnú kúru so žihľavovým čajom (piť)

klarka212

najlepsie je slniecko,ked ich poriadne opalis zmiznu do dna okamzite,mne tak zmizli......teraz je sice zima ale tak isto zevraj miznu aj pomocou solarka,som citala