Problem s penisom

Príspevok v téme: Problem s penisom
xxxxx123

mám 16 rokov a mam problem že moj penis nieje tak velký ako by som chcel... v normalnom stave má cca 5cm a ked sa postaví tak cca 10cm to nieje moc dobré preto by som potreboval poradiť niečo čo by to zmenilo viem že sa dá s tim niečo robiť no neviem čo... další problem je že mam zuženú predkožku čital som niečo otom no neviem čo mam robiť to je asi tak všetko v žiadnom pripade ale nechce chyrurgicke zakroky alebo niečo take a hambim sa to povedať rodičom a bliskim to neprichadza do uvahy čo mam robiť? pomožte mi :(

Nela41

Choď k lekárovi bez rodičov ak sa tak hanbíš. Neboj sa lekárka to rieši denne.. Potom sa môžeš zaľúbiť a budeš sa hanbiť pred dievčaťom ešte viac ako pred lekárom a kvôli takej banalite môžeš prísť o lásku hmm :) chlapče nebuď hlúpy zdravie a plnohodnotný sex ti za to stoja ver mi

xxxxx123

no tak ostava mi jedine a to počkať ešte pár rokov ako sa to vyvinie ak sa to do 22rokov nezmení jasne že to budem musieť riešiť no dovtedy neviem ako to bude možno aj skor ma niečo prinúti to riešiť no aj tak budem sa dovtedy snaziť to vyriešiť nejakými mastami možno pomože na predkožku je jedná masť a čo som čital pomože to ako tak roztiahnuť predkožku mne treba asi len 0,5cm roztiahnuť do šírky a bude sa dať tak asi to no uzdička neviem ako ,, asi len chyrurgicky

xxxxx123

to ja fakt neviem už čo robiť dobre s tým že viac ako tých 12cm mať nebudem to mi ani nevadí to to zistil že nieje to fajn ideal by bol 15cm no dobre, ale mam dalšie problémy ja som si spočiatku myslel že je to v pohode a spravý sa to samo alebo to je tak ako má byť no teraz zistujem že to nieje dobre!
mam tie vyražky tie tukove ako som pisal no to po puberte vraj mizne a potom tam už nič nebude takže to sa vyrieši samo no další problem je tá predkožka proste ani v ochabnutom stave ani ked sa postaví nedá sa to dať ani nahodov dole skušal som to ako to len šlo aby nebolelo a dišiel som len asi tak že na konci penisu sa otvorilo asi 1cm som videl z žaluda viac neide, no prave som zistil že nejaka uzdička je další problem lebo ako som pozeral tak mam asi tú uzdičku kratku proste predkožka a spodna časť zaluda drží uzdička další problem!

som zúfalý neviem ako dalej, ak by som nebol hamblivý možno to už aj rok mam vporiadku no ja to ani pana nepoviem rodičom radšej sa prepadnem! to by bola hamba ako hrom

behind

Podla mna ti skor pomožu rodičia, ako cudzí ľudia na nete.Mal som tento problém tiež, kedysi.Pokial je predkožka zužená, ale nie je zrastená s penisom, dá sa to roztahovať. Čo sa tyka velkosti, už ti moc nenarastie. Ja mám 11 cm a nemam ziadny problem.

xxxxx123

chcel by som sa ešte opýtat k tej predkožke... pomáha pri roztahovaný predkožky framykoin? alebo nie?
hladam ako to spraviť bez chirurgického lekara tak dufam ano :/

hviezdicko

s tym ti naozaj ziadny chlap neporadi. totiz nijaky normalny chlap sa od rana do vecera nepozera na svoj penis a gule, a nesleduje ich vyvoj a rast a ochlpenie, a nezamysla sa nad tym ci penis nie je nahodou maly a gule malo gulate.
uz si to daj skontrolovat rodicom, aby si vedel na com si

xxxxx123

a ešte jedna vec mam aj take niečo ako vyražky na semeníkoch, ako vyrastaju chlpky tak akokeby to vyrastalo s takej žltej vyražky... čital som že to nieje nič zle a nebezpečné že to je len v puberte sa tam ukladá tuk je to pravda? že je to len neškodný tuk a nieje to nebezpečné?

určite to nieje príznak slabej hygieny umývam sa často