Vyvlečený kondom

Julčaaaa

Dobrý deň, chcela by som sa uistiť či môžem otehotnieť keĎ priateľovi sa zošmykol kondóm ale povedal mi že sa do mňa nespravil a deň pred tým sme mali sex mám proste len trocha obavy lebo som mala plodné dni.

rada od prietela

Ver mi zbytocna panika... vsetko je v kondome .. a malo v nom bolo preto.. ze sa ti chalan hanbil priznat ze si to predtim cca 30minut spravil sam ( napr: na zachode ) ... a potom to chcel nejako zakryt :) ... otot iste som robil aj ja .. a tiez sa mi to zosmyklo... proste ziaden strach :) .. vazne sa nemas coho bat .. ale hlavne sa ho to nepytaj.. mohol by sotat totalne zahanbeny ... a asi by na sex mohol zmenit aj nazor.

mončiči

Neviem presne, či sa niečo vylialo do mňa, alebo nie.ale myslim, ze nebolo vsetko v kondome, lebo tam toho ostalo malo.

Rubi

No tak to zalezi na tom ci sa do teba nieco vylielo.Nevies ci hej alebo ne?Lebo ked sa len zosmykol a obsah ostal v kondome tak ziaden strach.

pink

no podľa mňa ak sa zošmykol, keď ho mal priateľ už vonku z teba tak netreba...ale ak nie si si istá tak radšej áno!!!