Bolest krizov

Príspevok v téme: Bolest krizov
robo865

Dobry den, mam 21 rokov a trapi ma bolest krizov, najprv ma to bolelo len pri nejakych dlhsich neprirodzenych postojoch na par minut, no cca v maji sa mi to o dost zhorsilo. Bol som na rontgene chrbtice, no ta je v poriadku a takisto som bol aj na sono s oblickami, ktore su tiez nastastie v poriadku. Predpisali mi rehabilitaciu, tam som chodil tyzden, skoncil som minuly tyzden stredu cca. Pomohlo mi to, dokazem urobit aj pohyby, ktore som predtym uz nedokazal, dokazem sa aj lepsie zohnut, no stale ma to boli. Chodim aj hrat futbal, teraz som sice dlhsie nehral, no dnes som si opat bol zahrat a opat je to o nieco horsie, no bez sportu neviem zit. Chcem sa preto opytat, co by ste mi v tomto smere poradili. Ani neviem, co je pricinou, ci nejake pretazenie, alebo skratene svaly, popravde ani to nema byt od nejakeho pretazenie, kedze ani som nic take nerobil. Viete mi nieco poradit, ako sa dostat opat k stavu, aby ma to prestalo uplne boliet? Nejake rady, tipy atd. Pripadam si ako stary dedo
:( Dakuejm

robo865

rtg chrbtice mi robili len tu spodnu teda krizovu cast, nie celu chrbticu. Jeden snimok z boku a jeden nromalne zo zadu. U ortopeda som nebol, len u chirurga.