priatel nechape moj problem

Príspevok v téme: priatel nechape moj problem
Kourtney

Ahojte, mohli by ste mi prosim poradit? Co mam robit, ked nemam ziadnych priatelov, len mojho priatela? Skratka nechcem byt stale zavesena na nom a byt stale s nim, aby som sa mu nezunovala. Ale ked nie som s nim, nemam s kym byt, nemam ziadnych blizkych priatelov, ktorych by som mohla len tak zavolat von. Skola mi uz skoncila pre tento rok a pracu na toto leto som si este nenasla, takze som dost sama a deprimuje ma to. Ale ako som uz pisala vyssie, nechcem byt len zavesena na priatelovi. Jemu by to mozno ani nevadilo, ale mala by som mat aj vlastny zivot, nie? Problem je, ze ked som dlhsie osamote, zacnem sa citit deprimovana a mat mizernu naladu a to mu uz samozrejme vadi a zacne si mysliet, ze ho uz nechcem a ze nanho kaslem. Co mam urobit? Nechcem ho stratit, ale on nechape, ze som len deprimovana, vobec ma v tomto nepocuva.

A nejde len o nejaky docasny problem, lebo je jun. Taketo pocity mavam (aj on kvoli mne) castejsie.

Dakujem za rady.

zuzuliena8

babeny, no ja neverim, myslela som, ze som v ba jedina, ktora sa nema s kym bavit :D studujem tu, nie zeby som nebola oblubena, ale jednoducho som este nestretla ludi, kt by mi sadli... vsetci moji znami a kamarati su daleko odo mna a ja sa citim tu v ba ako väzen. ratam dni, kedy pridem domov, budem s priatelmi... tuto v ba nic, poznam tu depku :(...

TinaM

kourtney a kolko mas rokov ak mozem vediet? Tiez som v BA, hoci netvrdim,ze mam vyrazny pocit samoty, obcas by som tiez zmenila "vzduch"

ivy-lea

HULALA - Ja bývam tiež v ZA, prisťahovali sme sa len pred mesiacom, moc ľudí tu nepoznám...Koľko máš rokov, ak sa smiem spýtať ? ;-)

Kourtney

Dakujem Alenka, tvoj prispevok mi pomohol :)

To s tym nahananim som myslela tak, ze ludia, ktori ta dobre nepoznaju, nie su tvoji priatelia sa ti neozvu, nepozvu ta niekam, nezavolaju von...ale kedze ja by som rada isla s niekym von, tak sa ozvem ja, ci nahodou nechcu ist na tu a tu akciu so mnou a oni vacsinou aj tak nemaju cas, nechce sa im, alebo povedia, ze este porozmyslaju a potom sa neozvu...skratka nemaju zaujem. Tiez mi je trapne pridavat prispevky na Facebook, typu nechce niekto ist tam a tam?, ked sa na to nikto neozve.

Nuz, ale idem teda pestovat nejake aktivity, je to dobry napad :)

alenka_maxova

no....mat partnera neznamena nemat vlastny zivot. Pod tymto pojmom myslim svoje vlastne zaluby a podobne. V prispevku nizsie pises, ze je to tazke nahanat konicky a priatelov. Odkedy sa konicky a priatelia nahanaju? :D Neviem celkom ako to myslis. Je vsak X moznosti co robit, ked nemas po blizku priatela. A preco by si tieto veci mala robit? Lebo budes mat vycistenu mysel, odputas sa, najdes kopec novych znamych...Asi nebudes ten typ cloveka, co sa aj sam vyberie na prechadzku, ale vyskusaj to. Je to fajn :)
To, ze sa priatel stale na nieco uraza je jeho problem, takze az sa to stane najblizsie, povedz mu, nech si to sam v hlave najprv vyriesi. On je ten, ktory si namysla, takze nech sam na tom popracuje. A najma neberte vas vztah ako nieco tazbne. Zdravy vztah dvoch ludi ma byt o slobode, o laske, o stasti oboch partnerov, nie o posudzovani, vypocitavosti, pozadovani a o chceni neustalom...

tondikxxx

nechapem ako moze niekto vydrzat byt len s partnerom, to je na samovrazdu, nevravim ze priatelku nemam rad ale som rad ked ja mozem ist s chalanmi sa vyblaznit a ona s kamoskami, okamzite si chodte najst kamaratky baby lebo vas porazi casom

hulala

mam rovnaky problem v Ziline.. sice tu mam par kamosiek, ale tie len na pivo chcu chodit, a to mna nebavi.chcela by som aj nieco aktivne, hocico. ostatne kamosky su po celom svete rozhadzane..
tak ak ste niekto zo Ziliny tak sa ozvite :)