ochvat z jedla, čo naň pomáha?

angelikaa

mohli to byť paradajky ak si ich aj umyla zrejme boli niečim ošetrené myslím chemicky a to vyvolalo problém. neodradzam ta od lekárky ale je to úplne logický problém reakcií našho organizmu na cudzorodé chemické latky ktoré ak sa nahromadia vyvolajú reakciu aby upozornili majitela že má byť k sebe pozornejší. žial žijeme v takej dobe ale potom to treba konpenzovať dostatkom čistej vody, čistiacimi čajmi /žihlava, koreň púpavy ap/

ewelin28

no pozerám, že ochvat nie je známe slovo..to bude asi len v našom nárečí, už viem, prečo ujo google takmer nič nenašiel :D ....mala som dojem, že je to paradajkami....ale tie som deň ani dva pred tým ako sa mi to vyhodilo nejedla...fakt netuším....asi budem musieť zájsť za alergologičkou no :(

angelikaa

ochvat je vyraz pre výražku? ak ano tak len zasušiť alpou, liehom z lekárne môže byť s mentolom, zvýšiť príjem tekutín nie sladené a farebné, piť často a môžeš si uvariť čaj zo žihlavy, bazy,alebo jednoducho aj urologický na prečistenie. zober pero a papier a napíš si čo si jedla aspoň posledné 2dni, potom porozmýšlaj čo s toho jedavaš občas/ovocie, kakao, a pod/ a musíš vysledovať alebo si napísať aspon nejaky čas čo ješ a či sa ti stav nejako zhoršil. no a potom už len vyhýbať sa potravine ktorá škodí a popracovať na sebe aby si posilnila energetický systém buniek a tým sa ti postupne opraví aj imunitný systém.

xdanielax

nejest to jedlo!! je to alergicka reakcia. Nabuduce mozes mat tu reakciu ovela silnejsiu.

ak nevies na co konkretne mas alergiu, urcite navstiv alergologa, nech ti spravi testy.