sex bez lásky

ajajja

" bol to sex zo smútku a z prazdnoty " - imricek a to myslíš vážne, že pri sexe zo smútku a prázdnoty chceš pociťovať neviem čo??

Inak sú hlasím s posledným binghamovým príspevkom. Tiež mi nie je jasné, aké " co pak " by malo nasledovať :) Ale to neznamená, že pri sexe bez lásky si človek nepríde na svoje ... keď to mám tak blbo povedať.

Niekoho to uspokojuje, niekoho nie, tak nech si každý robí po svojom. Len by bolo fajn, keby sa tu nerobil múdry niekto, kto to ani nevyskúšal ( nebudem radšej menovať ).

bingham

Alenka Maxova..

mne je tiez ukradnute co robis pre mna za mna praktizuj aj BDSM :D ja som len pisal na to tvoje " Co Pak ???" ...no nic pak...dosexujes/domasturbujes a zivot ti bezi dalej ako kazdemu inemu cloveku...teda som chcel napisat ze ziadne co pak nieje, nevidim ziadny zmysel v tom co pak - co by akoze malo byt ???...no nic :)

daddy123654

No zlý pocit ostane je to pravda, ale že by to vyslovene nešlo to nie :) Treba proste zistit či si typ vhodný na to. Ak sa máš ešte tyžden pre to vždy zožierat tak sexuj len z lásky

arman

Baby, ktore hovorite, ze sex len z lasky...

cize ked sa prstujete, cize inymi slovami, bezducho sa ukajate, lebo ste nadrzane, to je tiez sex bez lasky. :-) Je to len ukojenie zivocisnej potreby, sex sam so sebou. :-) A to je uz v pohode?

Podla mna, clovek, ktory tvrdi, ze sex iba z lasky, by nemal potom ani masturbovat

alenka_maxova

bingham, ale mne je uplne ukradnute, co ty robis :) Tak nech ti je ukradnute, co robim ja :) Pre mna je toto len nepodstatne, nezmyselne blabolenie anonymnych ludi, ktori sa skryvaju za svoje velke reci, ktore koniec koncov nikoho nezaujimaju a chleba z nich lacnejsi nebude....Btw, naco tu pleties masturbaciu? :) Pokial viem, o nej tu rec nebola. P.S. pri masturbacii prezivam tak isto city, pretoze ako povedal Woody Allen, je to sex s niekym, koho mam rad. Este mas dake pritoto otazky? :)

Jefitto

To bude tým, že láska sa nerovná sexu... láska je vyššie ako sex... keby si toto dokázal uvedomiť každý človek, o koľko zla menej by bolo na tomto svete...