ma niekto skusenost?

valery

make-up v ziadnom pripade pouzivat nebudem, raz som ho pouzivala 3 dni po sebe a strasne sa mi zhorsila plet. a nemala som nejaky supacky make-up ale astor antistress

panika

co sa urazas:-)
Hlavne je,ze Ti sadla a ze si ochotna to poradit dalej.ved aj Valery by mozno viacej sadla ta zelena.Nevyskusa,nezisti

jacquelin

no prepac panika ze chcela poradit..mam 17 takze sa este nehadzem do srotu a pri tom mi tato rada wyhowuje najwiac..aj taky loreal bol super taky modry tusim pure zone..hej ten ale tento zeleny avon mne sadne najlepsie..mm..

panika

no ked uz je rec o make upe-aj to je riesenie.Make up chrani plet pred necistotami.Len si nedavaj puder bez makeupu,lebo budes sama cierna bodka :-)

panika

ta zelena rada je pre starsiu problematicku plet.Pre mladych je CLEARSKIN (a je aj o dost lacnejsia ako ta zelena)

panika

teraz je viac moznosti aj pri cisteni u kozmeticky,nie je to ani tak moc drahe .Lebo je dobre,aby to z casu nacas vycistila

jacquelin

no mne osobne toto od avonu nejak nezabralo ale taka zelena rad-tusim ze sa vola pure pore perfection ak sa mylim, taxa vola nejak podobne na mastnu plet (tiez avon)..perfektna..pouziwam cistiacu penu, plet. vodu a zmatnujucu emulziu pod make up a tak raz za tyzden si dam masku tejto rady..perfetne.. ale hentu sol v ziadnom pripade nepouziwaj..urcite ti to neprospeje...mozno docasne..podla mna si tym znicis plet..+ si dawam make up od rimmelu cool mate a na to hodim este trochu pudru rimmel stay mate a dokonala matnost na cely den a ked je teplucko ked sa tvar wiac poti a masti, tak este cez den 2-3 krat prepudrowat...najlepsie!!

panika

a ten peeling co pouzivas je samostatny,alebo priamo s cistiacim gelom?Nechcem teda propagovat,ale ta avonacka rada na problematcku plet je celkom dobra,dcere sa pekne vycistila plet.(A teraz je dokonca v akcii-keby si mala nejaku avonlady v okoli.)