Ako v skutočnosti vnímate homo/bisexuálov?

Príspevok v téme: Ako v skutočnosti vnímate homo/bisexuálov?
Meretseger

Úprimne:) Čo hovoríte na Dúhový pochod v BA? Alebo niečo komornejšie - zbadáte na ulici bozkávať sa dve dievčatá / dvoch chalanov, tak ako zareagujete?
Pýtam sa preto, bo keď bola pred pár dňami priateľka u nás v meste a bozkávali sme sa kade-tade, nik nemihol ani brvou, hoci po nás stále pozerali (to máte tak: najprv hrudník, potom vlasy a tvár, aby si overili pohlavie :D). Akurát akési decká vypískli: "Dve baby!" a obzerali si nás ako exotické tvory; pri čakaní na autobus na nás akísi týpkovia z auta zakričali, že sme... čo? Hovädá a nakrúcali si nás na mobil. Ale ináč NIKTO NIČ.
Nechcem tým povedať, že máme byť centrom pozornosti, ale toto je malé mesto a pritom vieme, aké je SR xenofóbne, etc., že áno?
Tak čo?
PS: Jo, a čo vravíte na lesbický/gay sex? :)

????

lost, mne to tiez pripada divne... ale zda sa mi, ze dnes uz tych oblizujucich sa je menej ako kedysi...ci to je len moj nespravny dojem?

lost

????, no vsetko, dohadzuju si ksefty na ukor nas vstkych ako homoši :) proste ludi co robia to co robi vlada nazyvam homosexual, pretoze nema gule na to aby niesol za svoje ciny zodpovednost.. a len sa skovavaju za imunitu (ziadne tresty za mega kradeze) to je v mojich ocial gay a homosexualne, lebo aj zlodej je profesia, ale ak nema gule na nasledky, nie je muz = je homosexual :)

lost

mne sa paci inac, k tomu bozkavaniu, ze ak vencim psa/idem sam po ulici a par (hetero, zatial sa mi ine nestalo, ale na tom nezalezi teraz) sa zastavi a zacne sa olizovat..

a ja to teraz musim pozerat, alebo co mam pozerat kam mam pozerat? :D (pride mi velmi blbe sa pozerat na nich..)

to je take divne.. nehovorim ze zle a ma sa to zakazat, ale divne :D ako normalne ze kracaju, zastavia sa a 1/2 minuty sa olizuju... a idu dalej :D

podla mna si len robia srandu a sleduju okolie co budu ludia robit, alebo je to skryta kamera :D

lost

duhovy pochod, pripomenulo mi to nieco, mentalitu slovakov, na taketo 3,1415viny chodia a este nadrzani, ale to, aby pochodovali na prostest proti homosexualnej vlade co ich znici, to nieeeee...

len tolko :P

inak mi nevadia, ved maju slobodnu volbu ako chcu stratit svoj cas a zivot..

Meretseger

Nepripadá mi to ako vetranie súkromia, chodiť s niekým je predsa normálna vec a bozkávanie prirodzené (keby som robila niečo viac, TO by už bolo divné :D). Nikdy som nad tým ani neuvažovala, prečo to nerobiť a kde.

????

Meretseger, preco citis potrebu sa bozkavat na verejnosti? U mna to nie je otazka sex. orientacie, ja by som sa ani s chlapom nebozkavala na verejnosti. Nerada vetram svoje sukromie na namesti...