Vzťah priatela a jeho rodičov

Príspevok v téme: Vzťah priatela a jeho rodičov
women123

Dobrý večer! Trápi ma jedna vec ohľadom priatela. Nikdy som si to neuvedomovala, kedže na začiatku vzťahu mi prišlo normálne netráviť s ním toľko času. Ale teraz sme spolu viac ako rok a pol a sme spolu velmi málo. tak 2-3 krát do týždňa aj to len večer. Myslím že v tom majú prsty jeho rodičia. Nie raz sa stalo že mu volali, písali sms, aby bol o pol 11tej doma. Ale on je už dospelý muž má 24 rokov, akurát žije s nimi v jednom dome. Nemajú mať obavy lebo je so mnou. Myslíte, že je to normálne? Ja sa bojím, že raz ak by sme spolu začali bývať bude veľmi naviazaný na svojich rodičov. stretli ste sa s tým? dik za rady

xxy

no tak tu pomoze iba jedno - vydupat si to, dat ultimatum, vysvetlit, co ti vadi a povedat, ze je nenormalne mat vecierku v 24 rokoch. to je medzi nim a jeho rodicmi, ale hlavne, treba otvorit oci jemu, ako to chodi v 21. storoci.

kvetinka255

Ahoj uplne si mi pripomenula moju situaciu, u nas sa to zacalo tak, ze moj priatel mal vychadzky do 21:00, uz vtedy sme museli ist domov, a to mal 21 rokov, tak isto len on chodil k nam , ja som u nich nikdy v zivote nebola, nepoznala osobne jeho rodicov, jednoducho nic. A samozrejme oni ma nenavideli, ani neviem preco, zaco. Bolo toho viac, ale dopadlo to tak, ze momentalne ma zakazane sa so mnou stretavat, uz sme sa dlhsi cas nevideli a nic sa nemeni, len to, ze uz k nemu prestavam citit to co predtym :( uplne to z mojej strany ochladlo, pretoze naco taky vztah ked sa nemozme ani vidiet? velmi tym trpim..

winki

A čo takto sa skúsiť s jeho rodičmi zoznámiť? A začať chodiť aj k nim??? Určite budú viac tolerantnejší.

girl1

Ahoj, myslím, že to vobec nie je normálne a ten, kto to nezažil to ani nepochopí. Som na tom podobne, takže viem, o čom vravíš. Sme spolu rok, s jeho rodinou som sa nestretla (nechcem ani). On k nam chodí stále, moji rodičia ho maju velmi radi, aj on ich- žiadny problém. Ale jeho rodičia su "mimo" a ako keby mu zakazovali styk so mnou.... je mi to luto, pretože ja nie som velmi tolerantny clovek a už to prešlo za všetky hranice. Bohuzial....nedávam mu na výber, ani nič, len chcem, aby sa im postavil a vzchopil sa. Mam pocit, že vztah ide do "p-čka". Takémuto cloveku treba dat ultimatum, inak sa to bude stále opakovat dookola, rýchlo ho treba vziat preč. Bývajte spolu, odstahujte sa. My sme to mali vpláne, ale teraz všetko akokeby vyvrcholilo a sme " v kríze"... zato však treba "poďakovať" jeho rodičom...