Zeny, preco znasame debilov?

Príspevok v téme: Zeny, preco znasame debilov?
alibi

stale tu citam temy o tom ako zenu partner psychicky lebo dokonca fyzicky tyra! a ona sa pyta ako ho zmenit, ako to napravit.. je mi z toho zle.hlavne preto ze aj ja som si tymto presla. ked po mne hodil skrinku myslela som si ze je to moja chyba! zeny preco toto znasame? keby sme sa my takto spravali ku chlapom hned nas poslu kade lahsie! nie sme na nikoho odkazane. VZDY je ti lepsie samej ako s DEBILOM!

J111

Moja sestra si nasla debila, ten vypije na den patnast piv. Je to normalne? Asi tazko. To je cela jeho zabavka. A ona je s nim, ach Boze, radsej dalej nekomentujem.

alibi

nemyslim si ze len debilne zeny maju debilov.. nemyslim si ze kazda tyrana zena je debilna takisto si nemyslim ze kazdy podvadzany muz je debil.
a vemeno ja som si nevsimla zeby som tu davala niekomu rady :)

bingham

Podla mna...vela zien zije s takymi muzmi kvoli peniazom.., zena je pre peniaze schopna spravit naozaj vela...

a presne ako bolo pisane v teme...chlap by takuto zenu hned poslal kade lahsie, lenze zeny su ine...nemaju v sebe hrdost a nechaju si doslova nasrat na hlavu... :)

milli11

Preco?

-lebo je do neho strasne zalubena.
-je super v sexe, v posteli.
-je sikovny, ked treba nieco doma opravit.
- lebo nedokaze byt sama, single. Alebo sa jej stale okokie pyta, preco nikoho nemas? Tak radsej chodi s debi lom, aby mala pokoj od tychto otazok.
- lebo ti dobri su zvacsa hanblivi, aby oslovili zenu, teda niekedy o nich zena ani nevie. Alebo su uz zadani a ostali iba ti zli.
- zena je masochistka a vyziva sa v tom, ze ju muz tyra.

J111

Ked budes zit s debilom, tak si vraj ocistis karmu a to je velmi podstatne, aby si sa v dalsom zivote nenarodila napr. ako debil ty. Verim, ze som ti dobre poradil:D

Vemeno

Alibi,

pisal som to preto, lebo to suvisi s temou nasilia. Inak neviem, co by som k tvojej teme dodal, lebo mi pripada dost hlupa, ked niekto radi ostatnym, aby nezili s niekym s kym sa neda zit. A este to povazuje aj za uzitocnu radu a zalozi na to temu.