Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

irise

AHojte,
mrska, to je pekne ze cela rodina chodite do kostola, u nas nikto okrem mna nieje veriaci.. super obed si inak pripravila a o 7 rano si bola hotova, tak kedy si vstala? :D Ja by som dnes cely den len spala,kedze je taketo pocasie, no uz 2. kolac pecieme s mamou..
klimta, :D viem o com hovoris.. tiez som sa napratala kolacov u babky, tak snad doma to bude len normalne mnozstvo...

co sa tyka jedenia, tak dnes v pohode, zatial v norme, aj ked citim ze mam stale plne creva toho jedla co som vsetko zjedla.. nevadi, nabrala som si zasoby vo forme tukoveho obalu :) nevadi, to prejde, len nech uz dojde jar! Dnes som chcela ist behat,ale ved prsiii..

drzte sa. Maoam. dakujeme krasne za podporu

mrska

Ahojte vo sviatočné ráno...
Dnes je pre mna velký sviatok Krista pána...
klimta čo tak skoro dnes si si podala hodiny?tak vieš čo si mala povedať že či si tehotná? že ano..to by boli inak čumeli...a potom povedať sranda nie...
irise jasné že je to veľmi až veľmi dobré že si wecko navštívila na to na čo sa aj má,mám z vás radosť...juj...
a ja som to včera v pohode zvládla dcéra mi pomohla aj manžel sa pridal...všeličo sme prebrali...bolo fajn..
dnes som už obalila rezne,šalát máme,a ja si dám rybky a zeleninku..a ako alternatívu za sladké som si kúpila veľa ovocia..potom ideme do kostola,sa teším...len skoda že je zima...
tak sa mi majte krásne a píšte... ste super dievčatá...

klimta.

čaute ženy :D. irise ťapni si haha :D..ako to býva..keď na vás číhajú koláče doslova z každej strany..ach podľahla som taktike mojej starej mamy :D...až tak,že sa ma podľa množstva čokoládovej rolády,kt.som zjedla dvaja nezávisle na sebe spýtali,či nie som tehotná chacha :D takže tiež sa na váhu nepostavím,ani keby čo :D.. trošku pocvičím..možno trošku viac a bude fajn :D. držte sa a jedzte všetko s mierou,nech vám potom nie je zle ako teraz mne ;D

irise

Malicka, ozaj by si nemusela odchadzat, si tu najpozitivnejsia osoba ktoru zjavne potrebujeme nielen aktivne prispievatelky do temy ale mnoho ostatnych bab,vidis?:) ostan...

Ja som sa vratila z pazraveho vyletu, som zrala aj za troch, vazne fakt vela,takze (aj na odporucanie cry) sa nebudem vazit a posnazim sa od zajtra jest normalne mnozstva.. no ale kazdpoadne som si nestrcila prsty do krku ani raz, k zachodu som sa priblizila iba ked som sla cikat :) super,nie? tak teraz som nafuknuta ale radsej sa nekukam do zrdkadla.. :D

mrska,ake su sviatky? ako si to zvladla s vela robotou dnes? :)

mrska

ahojte...aj ja sa pripájam malicka neodchádzaj...ani ostatné baby...
šak ked som to tu čítala tak mi bolo do plaču že nechcete prispievať...ale určite vám budem písať e-maily...
a ak mám pravdu povedať a uprimne maoam mi velmi pomohla,mna trebalo nakopať do zadku,ona presne pomenovala to aká som v mojej PPP... a to si treba uvedomiť že tam je veľa sebeckosti,len ja,ja ,a čo ludia okolo nás...aj oni to prežívajú možno horšie ako my!
no tak teraz som prišla z nákupu,bože mi stále nakupujeme akoby isla vojna...
dnes ma caká vela roboty..včera som si na večeru urobila polievku zeleninovú s vajíčkom mnamka to bola..dnes budem robiť ryby aj včera sme mali ale dnes urobím na prírodne...a bude šalát tak nech jedia ved je plná chladnička a spajza...
ja som mala chuť na ovocie tak som si kúpila kivi,jablká,pomarance,a manžel šiel ešte kupiť žiarovku tak mi kupi možno ananás...
no u nás padá sneh tak otras...
tak napíšte a majte pekné sviatky velkonočné...

Maoam

dakujem, Mrske som cistila zaludok pravidelne, tiez zabralo aj to, samozrejme ja som bola akurat jeden z clankov, najväcsiu robotu odviedla ona sama a jej muz :D

baby, ja vam fakt velmi silno drzim palce a to uprimne

klimta.

Maomam-písala som ti tu dva odkazy,ale vzhľadom k slabému autobusovému pripojeniu neprešli..takže takto :))..určite sem občas nakukni,tak ako to robíš a keď sa ti niečo nebude pozdávať..krič a devastuj :))..keď som hľadala pomoc a čítala som to tu..napísala si hodne štipľavý príspevok..nepamätám si,či bol adresovaný nejakej slečne,alebo všeobecne..každopádne mi tvoje slová hrozne pomohli a začala som sa spamatávať,čo to pre boha robím..uvedomovať si priority ..takže ti strašne ďakujem :)) už som to písala..podľa mňa si super osoba..ochotná pomocť..kiežby takých bolo viac :))..toľko k môjmu vyznaniu haha :D (inak ospravedlňujem sa za gram.chyby..píšem cez mobil a občas to prehodí ako chce)

[zruseny22]

iriska, Malicka a mrska, chcem sa vám ospravedlniť. Je mi ľúto, čo sa "tu stalo". Určite kvôli mne neodchádzajte. Ostaňte tu, podporujte sa, pomáhajte si ako to bolo doteraz.
Cítim ľútosť, smútok, bolesť, strach, pocit viny, obvinenie, hnev, dokonca akúsi "túžbu po pomste".. Ale uvedomujem si, že ľudia, s ktorými prídem do styku sa môžu chovať spôsobom, ktorý vo mne môže vzbudzovať nepríjemné reakcie.
Čo sa týka odpustenia: viem ale, že medzi odpustením a zmierením sa je veľký rozdiel. Odpustiť niekomu ešte neznamená, že schvalujem jeho chovanie. Nechám to na vás: iriska, mrska a Malicka.
Pekné a pokojné sviatky.
(Môj mail máte.. ).