Strasne vas teraz potrebujem, mam iba 2 tyzdne

Príspevok v téme: Strasne vas teraz potrebujem, mam iba 2 tyzdne
Melisse

Prosím prosííííím - za 2 týždne idem na jednu veľmi dôležitú svadbu, kde musím vyzerať "tip-top". - namiesto toho som pribrala a vyzerám DESNE!! Neviem, či vôbec ešte šaty zapnem :(((
Veľmi by som potrebovala dať dole 3 - 4 kg za tieto dva týždne. Viem, jeto nezdravé atď. Ale je toto taký extra prípad! Poraďte prosím niečo 1000% overené a vyskúšané! Nemôžem teraz strácať čas niečím, čo nefunguje! :(
Niečo by som poprosila okrem dukanovej a 90-dňovej! Niečo také rýchle!! dakujem moc moc

poradimti

vies, nie je to spravne takto rychlo chudnut. naozaj. ak potom na tej svadbe budes papkat a po svadbe sa na dietu vykasles a zacnes radsej chudnut spravne, tak ti poradim jednu naozaj dobru a ucinnu dietu. totiz - ja ti ju neporadim, ale popros dr. albertovu z alternamedica. vysvetli jej, preco to chces a mozno - ked slubis, ze nebudes s tou dietou blbnut dlho, tak ti napise co by si mala jest, aby si schudla. vies, chcela som ti to napisat sama, lebo ja od nej taky tip mam, ale uvedomila som si, ze na to nemam pravo a okrem toho - nechcem ti sposobit ziadne komplikacie. mozno ona sa ta bude chciet aspon na nieco spytat a ja nie som odbornik. dostala som raz od nej velmi dobry tip, ale tiez som to vyskusala iba raz, lebo som sa u nej liecila a tak som jej to slubila. a vedela som, ze by lahko zistila, keby som nedodrzala slovo. a ani som si nechcela robit zdravotne problemy. pri tej diete som vtedy schudla za tri dni tri kila. ale dlhsie som ju nedrzala, takze viac ti k tomu neviem povedat nic. skus - mozno ti odpise. a mozno ani nie, mozno je aj na dovolenke. ved je leto.

Magy

ja nechapem, kde beriete tu drzost, ci skor totalnu zaslepenost, ze chcete vsetky tak veeeeeeelmi schudnut, ale uz nie ste ochotne kvoli tomu ani pohnut zadkom a zacat na sebe makat. hybat sa, fungovat, sportovat... jednoducho ten tuk efektivne a poriadne spalovat! tie iluzie o jednoduchom a rychlom schudnuti, zazracnych dietach ci preparatoch bez namahy SU BLUDY!!!

Lussy86

Melisse...po prečítaní tvojho nádpisu, som myslela že máš 2 týždne života....
treba sa hýbať, cvičiť a dodržovať jedálniček... nič iné tu nepomôže... alebo si kúp nové šaty a máš po probléme... zas nemusíš byť krajšia jak nevesta...

wreck

omfg, Melisse! ja ze co to bude za tema a uz slzy na krajicku, ci ta nezoziera daka agresivna choroba, ze mas len 2 tyzdne pred sebou a nemas nikoho pri sebe, tak pises aspon na forum...

*vzdych* - first world problems...

zipmeme.com

;)

doubledog

cim rychlejsie budes chudnut teraz, tym viac to budes lutovat neskor
ale 3-4 kila za 2 tyzdne zas nie je tak vela

natusa42

mysliste si ,ze mi nemoze uskodit nejako ( ci uz na pravidelnu menstruaciu,alebo nieco ine),ked si dam dva dni len ovocne a pitne dokopy ? ..lebo nikdy predtym som to nedrzala ..!!
ale velmi chcem aspon 5 kil schudnut ..

trolka

a hlavne baby, prosim vas neblaznite s tymi brutalnymi dietami! telo si to vsetko zapamata, fakt radsej pomaly a s mierou