Ziarlim na byvalu

Príspevok v téme: Ziarlim na byvalu
lu

ahojte, chcem sa s vami poradit...byvam u mojho milovaneho chlapa, on ma syna z prveho vztahu, asi 3 roky uz nezije s byvalou, ale napriek tomu tu ona ma este strasne vela kadejakych veci, myslim na oblecenie a taak, kadeco!!!musi s nou komunikovat za syna, ma tu same jej fotky a videa, napriek tomu mi tvrdi, ze ju nenavidi, a keby s nou nemusel komunikovat za syna, tak je j..e!!! mne tvrdi, ze som jeho zena, posledna a dozivotna...prosim, co vy na to??? dakujem

lu

...jasan biba, vsetko ide casom....ale preco sa trapit, v mory je vela ryb, ako sa hovori, aj ked ozaj hovorit je lahke...a v sexe a inych veciach si rozumiete??

Biba24

...ahoj Lu.. teší ma tvoj záujem o moju situáciu, si milá :) ,... tak zatiaľ to neriešim nijako, okrem toho, že sa trápim... neviem čo mám robiť, verím mu čoraz menej... ale už mi to začína byť skoro jedno... neviem, máme ešte toho tolko naplánované... ale neviem, či to stojí za to... no musím to nejako poriešiť... len potom mi ostáva ešte otázka bývania, pretože bývam u neho... teraz chce prerábať byt, aby sme si ho prerobili spoločne, ale ja na to nemám absolútne chuť ani náladu...asi by som ho nemala ďalej naťahovať a zbytočne to naťahovať... no neviem si predstaviť že by som sa ráno zobudila a on už by pri mne nebol, on a náš pes... veľmi by mi chýbali, i keď určite by to poriešil doktor ČAS... :)

Biba24

...moja,ja som mu to už niekolkokrát navrhovala, že nech si buď vyberie,alebo že ja to ukončím, pretože ozaj,tá dôvera je tam už tak narušená, že už ani nie je.. mrzí ma to, že sa to pokazilo kvôli takejto sprostosti. No on moje návrhy zamietal, že ma nenechá ísť kvôli nejakej inej osobe. No ale zasa chlapi toho nahovoria velmi veľa... skôr pozerám na to, čo robia. A toho je velmi málo... neviem čo mám ďalej robiť,... ja som totižto hrozne nerozhodná a v týchto veciach obzvlášť. A velmi naivná, čiže stále dám na jeho rečičky :) ale ako hovoríš, v klamstve a nedôvere sa žiť nedá... nestojí mi to za to...

lu

biba...co chces dalej robit, ak mu neveris??ved to nema zmysel!! ale ak tvrdi, ze ta lubi a nechce ta nikde pustit, tak asi je to tak a mozno ozaj s nou chodi len tak von pokecat....a uz aj ke tam klamstvo, podla mna to nema vyznam!!!! viem, hovori sa to lahko, ked clovek niekoho lubi, ale zit v nedovere a klamstve, to teda nie!!!co s tym mienis robit??podla mna mu povedz, nech si vybere teba alebo ju!!!

Biba24

...ale pochopila som , že chlapy tieto veci neriešia... to im závidím...my sa trápime a ony ani len to nechápu, že prečo... chcela by som mať ich racionálne zmýšľanie...

Biba24

...Lu absolútne netuším čo ich k tomu vedie, on mi tvrdí, že preto, že sú dobrý kamoši a on mi zapotí, žeby rád šiel niekedy s ňou na kávu,pri tom on je taký domased, že to až bolí. Asi pre nejakú radu do života, pretože to nikto nevie nič o živote, len ona asi... nebývajú pri sebe,ale ona býva velmi blízko jeho práce, kde sa vlastne stretávali aj počas ich vzťahu,čiže doma môže byť v pohode,ale v práci neverím,že sa nestretnú...a už aj preto, že jeho kolegyne sú jej kamošky, tak ak robí s nejakou kolegyňou a je to aj jej kamoška,tak je to jasné...moja fantázia vtedy pracuje naplno :) no neviem. Mňa to ani netrápi, mňa trápi to,ako sa k tomu on stavia...že vidí že sa dennodenne trápim a aj tak mi do očí klame. A už aj to bolo, už som sama niekolkokrát navrhovala rozchod, len aby on nemusel prísť o kamošku...ale on ma nechce nikam pustiť a o rozchode ani počuť, stále mi opakuje, že stále by si vybral mňa, že ľúbi len mňa, že chce ostať už len so mnou, že inú nechce.. ale mne to prídu len ako keci ako mi zavrieť nachvíľu pusu...ale myslím, že problém bude hlavne v tom, že už mu absolútne neverím...to ma trápi najviac, že čo sa týka dôvery, je na bode mrazu...ba dokonca mínusové hodnoty... je to proste hrozné.Ja žiarlim ako najatá a ak idem ja von, tak on ma ešte aj odvezie za jeho sokom... tak ako ja už neviem...asi by som si mala brať z neho príklad...čo sa týka dôvery