V 22 bez vzťahu...

Príspevok v téme: V 22 bez vzťahu...
kvetinka25

ahojte... našla som toto fórum tak ma napadlo že sa tu aspoň vyrozprávam :) mám 22 rokov zachvilu 23, o rok končím vysoku, myslím že som inteligentná a aj pekná, ale doteraz som nemala normálny vzťah... mala som jeden, ale bolo to o ničom, skôr som nadobudla pocit sklamania.... sex som ešte nemala a začínam mať z toho už mindráky, že budem nejaká divná keď k tomu dôjde až neskôr napr. v 23 alebo tak... nebudem už stará koza na prvý sex? čo si o mne bude myslieť?? a celkovo ma trápi, že nemôžem nájsť muža, ktorý by mi bol tou spriaznenou dušou, chcem spoznať lásku a všetko to okolo toho... nechodím na diskotéky tak nemám veľa šancí spoznať nových ľudí a v škole je chalanov minimum... ste na tom niektorá podobne? :/

Nephilim

ja mám 24, som bez vzťahu a som panna:-) takže žiadne strachy. V živote som milovala 2x ,ale 2x som sa aj sklamala, čo už...ale život ide dalej a teraz sa teším tomu, že som slobodná, aj ked niekedy ma prepadne smútok nad tým, že nikoho nemám a nemám sa s kým podeliť o svoje myšlienky, niekedy si myslím, že je som mnou niečo v neporiadku...
ale snažím sa na sebe pracovať, zlepšovať sa, učím sa španielčinu, pracujem a budem si robiť vodičák, nechcem horekovať nad tým, že som sama, takéto zúfanie nad sebou samým k ničomu nevedie, radšej budem pracovať s tým čo mám a nie s tým čo nemám:-)

neboj sa, nie je to nič hrozné, ked v 22 rokoch si na tom tak ako opisuješ:-)a nezúfaj ,ale užívaj si život:-)

sewie

no velakrat je to uplne naopak-nbajskor sex a potom sa dotycni rozhodnu ci pojdu na rande alebo nie...mne kamosky proste vravia ze-sak to je tak no a co, zmier sa s tym...hmmm a co ked nechcem?:)

Larrra

no ano povrchni muzi ktorym ide iba o sex, ho dostanu, lebo vzdy sa najde dost zien, ktore s tym nemaju problem,
asi som pruderna a zaostala, ale podla mna vyspat sa s kym pride, neznamena uzivat si zivot, ja by som si zivot radsej uzivala s niekym, kto by ma miloval a mohla by som mu verit

alchemist

milli11 & sewie: čiže po zhruba 10-15 rokoch sa dostava ku nam veta z USA filmu Prci Prci Prcicky ? "vykour mi ho krasko!" :D :D ja odpadnem ako vtipne to je ale to by som zo seba nevypustil hoci by sme boli ja a ona posledny dvaja ludia na zemi :D :D
no ale to je tak kto je gentlman alebo aspon trocha galantny tak ma smolu ako ja a kto je drzy a sprosty tak ten ma kazdu na ktoru pozrie :) ach jaj :D to toto zivot ? to ne zivot, to pomyje :D

milli11

alchemist, tak nejako, sedime v kaviarni, bavime sa a on medzitym vyhrkne: "A dame sex?" Alebo: "Pod ku mne". Ja: "A na co?" On:"Ved vies, budeme sami, spozname sa blizsie..." To by bolo fajn po niekolkych mesiacoch, nie na 1., 2., ci 3.rande.

Nehovorim, ze ma ten chlap nepritahuje sa a ze nemam fantazie s nim v posteli. ;) Ale v reali nepojdem hned do postele s cudzim clovekom. Vlastne sa cudujem tym, ze hned na prve zoznamenie vlezu s cudzim clovekom do postele. To sa neboja, ze je dajaky sadista alebo masovy vrah???

A moja chyba pri randeni (myslim nenadrzanych muzov :DDD ) je aj ta, ze neklamem ako ine zeny. Napr. poznam zenu, co stale tvrdila, ze byvat dokaze iba na dedine. A teraz za jednym zabera a uz hovori, ze je jej jedno, ci by byvala na dedine alebo v meste. A ked chlap zacne chodit s takou zenou, postupne zisti, ze sa zamiloval do niekoho ineho, lebo stale sa pretvarovat neda. Ja poviem rovno, co chcem, ale tymto zas mnohych odradim. :(

sewie

alchemist-ja osobne preferujem gentlemanov...zo "zlych" nedobytnych chlapcov som uz vyrastla...ale zial uz to zacina vyzerat ako v tych americkych filmoch-prve rande bozkavanie-ok...a druhe snaha o sex...

a je v podstate jedno ako posobis, ale su proste chlapi ktori to skusia na kazdu hned zhurta:)

alchemist

milli11:" Ale su chlapi, s ktorymi ked idem na rande, hned to na mna skusaju, hned sa opytaju, ci nedame sex." to akoze priamo do oci sa ta narande spytaju toto ? hmm to uz hej toto :D tak to by som hned na babu nevybalil, ale asi tu ja robim chybu, preto moje rande dopadaju fiaskom :D som gentleman a to je uz asi staromodne :D

milli11

Youki.

A ako zena nema posobit na 1 noc? ):( Nenosim ani hlboke vystrihy, lebo tam nemam co dat. :D Posobim skor hanblivejsie a odmeranejsie. Ale su chlapi, s ktorymi ked idem na rande, hned to na mna skusaju, hned sa opytaju, ci nedame sex.

Obcas sa stretnem aj s tym, ze vola na rande uplne neznamy chlap na ulici, ktoreho vidim prvykrat. :O Tak v takych pripadoch hovorim nie. Radsej chlapa poznavam dlhsie, kym s nim chcem chodit.

Tungsten

youki, vďaka za odpoveď, ja som tú otázku pôvodne aj adresovala pánom, len mi z nich odpovedal len lost :D inak chlapov, čo by kohokoľvek chceli na jednu noc, tiež nepoznám, aspoň sa k tomu nepriznali :D zato poznám jedného, ktorý ma pred 4 rokmi asi pol roka prenasledoval (žeby som mala byť vďačná aj za to? bol vlastne jediný, kto o mňa kedy prejavil vážny záujem :D) a nereagoval na jemné narážky ani priame odkopy, že nemám záujem, zato sa raz nechal počuť (keď som mala takmer bez učenia zo skúšky z matiky A, zatiaľ čo on ledva naškriabal C, hoci bol vo všeobecnosti typ bifľoša), že nie som nič pre neho, keď tak viem matiku. ale asi ho to napokon až tak neodradilo, lebo vydržal s "balením" ešte asi 2 mesiace...

youki

Je blbost, ze muzi chcu zeny s nizsou inteligenciou, aspon ja by som prijal inteligentnu osobu, kludne viac ako ja. Predsalen len je to vyber na cely zivot a necakaju nas lahke casy :) Takisto by som skor hladal partnerku, ktora je panna. Urcite by som nechel, aby svoj zovnajsok riesila operaciami a dietami, minala vsetky peniaze na kozmetiku, saty atd. Suhlasim s tym, ze sa maju partneri doplnat - ved naco by boli v rodine napr. dvaja kuchari? Zbytocne konflikty. A ani by som si nevedel predstavit, ze by som mal mat partnerku z mojej oblasti, ale to je o inom. Nejake zaujmy by mali mat vsak spolocne.
Odporucam diskutujucim dievcatam, aby sa na muzske veci pytali radsej realnych muzov (ktorych poznaju), zeny nie su take odbornicky na muzov, ako si myslia a mam pocit ze je to tu skor zenske dohadovanie/ohovaranie (takychto diskusii je to vela). Ked narazate len na muzov, co chcu vztah na jednu noc, asi tak posobite - ja osobne takeho muza nepoznam.