Dcéra a jej prehnaná starostlivosť o VLASY

Príspevok v téme: Dcéra a jej prehnaná starostlivosť o VLASY
mama63

Má 16 a už asi od 12-13 sa fakt veľmi stará o svoje vlasy. Používa rôzne značkové šampony, pre riedke vlasy,jemné,kondiconere,masky, bezoplachové kúry,rozne vlasové vody,vlasové aplikatore , spreje pre lesk,papá vitamíny... Mne sa zdá, že je toho fakt moc . Vlásky ma teraz vážne krásne, len sa bojím , či jej v buducnosti nezačnu padať alebo tak .. Môže sa to stať ? Ďakujem

one question

hennu kupis aj v dm-ale malo muziky za vela penazi je, lepsie objednat z netu, napr z predajbylin, alebo hennayvette, ta je naj asi. a teda klasicka henna je rastlina lawsonia inermis, ta farbi na cerveno, je to krasna farba a potom bezfarebna henna ked si nechcete aj vlasy zafarbit je cassia obovata, ale ked mate moc svetle blond, tak ich trosku stmavi a doda zlato-cervene odlesky. tak ci tak po jednej aj druhej su vlasy hrubsie a nadherne sa lesknu

one question

neviem, nikdy som si to nemerala :p ale je rozdiel, ci mas riedke alebo jemne. riedke su take, ze ti presvitaju miesta na hlave, pripadne mas fakt len par pramienkov, resp. ked ich mas dlhe a rozpustene a visia ti len take pasiky a presvita pod nimi oblecenie. ak ich mas dostatok, tak mozu byt aj tenke (jemne) ale vyzera to stale pekne. no a na jemne ale aj tie riedke moze pomoct henna, lebo ti vlasy obali a tym padom su hrubsie a posobia aj hustejsie. ja odkedy ju pouzivam mam ovela hrubsi cop, teda aj ten obvod v gumicke

Tigi37

dee-dee alebo hocikto : Mám dlhé vlasy ale riedke , nedá sa tomu dopomôcť , aby boli hustejšie ??? ... Aký máte obvod vlasov pri gumičke ???

hnedovlaska

Tak radšej investícia do výživy vlasov ak minat to na odfarbovanie vlasov. Možno by mala vlasy pekne aj tak, ale je fakt že vlasy su koruna krásy, oplati sa do nich investovať, čím zdravsie tým krajšie.

one question

tak neviem, ale mna starostlivost o vlasy nestoji vobec vela. mam ich rovne, huste, po zadok. a pouzivam uplne normalny bezny sampon, sem tam olej na konceky pripadne dlzky a to je tak vsetko. nefenujem ich, nezehlim, nefarbim, nepouzivam ziadne kondicionery, balzamy ani masky, akurat raz za mesiac si davam bezfarebnu hennu. mne starostlivost o vlasy nejde ani do penazi ani nezabera vela casu a aj tak su krasne, skor je to stravou, vitaminmy.

dee-dee

aj ja mám 16 a robím to isté :) šampón nejaký bylinkový,dobrá maska,kondicionér,olejček na končeky a žihľavový odvar sem tam . Plus nejaké tie vitamíny,zdravá strava,pravidelné podstirhávanie a samozrejme žiadna žehlička,fén alebo farby na vlasy. Vlasy mám skoro až po zadok,husté,zdravé a majú úžasnú farbu ! :D Viem,že to stojí pomerne dosť,ale radšej zainvestujem do tohto ako napríklad si kupovať každý týždeň niečo nové na seba..Lebo pekná baba vyzerá dobre aj vo vreci od zemiakov !:D

kuvaš

holky holky .. Aký vitamín si mám kúpiť aby boli moje vlasy zdravšie,pevnejšie,hustejšie ?? Zinok alebo je aj nieco iné ?? Ďakuejm