Nerozumiem suvislostiam

Príspevok v téme: Nerozumiem suvislostiam
asdasd

zdravim. som proste mimo. uplne mi unikaju suvislosti v rozhovoroch, v beznych veciach. som ako taky dement. dlho mi trva kym pochopim a aj to nie vzdycky celkom pochopim. myslim si ze je to aj na mne dost vidno. neviem co mam zo sebou robit. neviem sa vhlbit do suvislosti a urobit si o nich nejaky nazor a tomu prisposobit svoje konanie. prosim poradte mi kde mam hladat pomoc? vdaka

jaman

ja mam nieco podobne .. ludia sa bavia konaju rychlo , rychlo odpovedaju a ja som ako keby pribrzdeny nekoncentrovany v hlave mam zmatok zabudam a naucil som sa zit nejako s tym ako keby som bol mimo

Jozef_K

nerozumiem skoro nicomu co sa okolo mna deje... A co sa okolo teba deje ? Ake suvislosti ? Co su bezne veci v tvojej percepcii ? Co je okolity svet ? Vseobecne, prilis vseobecne. Skus uviest konkretny priklad, konkretnu situaciu.

asdasd

myslim ze derealizacia a depersonalizacia to nebude. lebo ja vidim realitu tak ako vyzera iba nerozumiem suvislostiam.

zewa

Tak teraz si ma zmiatol. Skus si nieco pozriet o depresonalizácii a derealizácii. I ked na zaciatku som myslela skor na ADHD. No neviem.

asdasd

proste ked sa na nieco pozeram vidim to ale nechapem tomu. zostavam na povrchu. pripadam si akoby som mal alzheimerovu chorobu. neviem fakt co to moze byt.