Nemozem sa zbavit akne

Príspevok v téme: Nemozem sa zbavit akne
zuzanka 591

ahojte..mam akne uz od 16 r. teras mam 20 ..vyskusala som vsetky masticky od koznych (zinerit,eryfruid,eclaran,duac gel...) antibiotika, drahu kozmetiku(bioderma, la rosche, avene ) vystriedala som uz 4 koznych lekarov a nic nepomaha...mam striedavo podkozne akne a zapalene hnisave vredy..zavisi to od rocneho obdobia..minuleho roku som mala cely rok pokoj len podkozne akne...a myslela som si ,ze som sa uz z toho dostala..ale nie recenziva prisla v decembri a zatial v najtahsej forme..neviem co mam robit , som uz zufala,roaccutane nechcem, lebo ma vela neziaducich ucinkov..zvlasne je vsak to,ze sa mi tie hnisav loziska tvoria len na pravej strane (zatial ) prosim o radu ,pripadne nazor na moj problem dik...

melankaa

ahoj zuzka:).. ja mam akne snad od narodenia :D a teraz mam 16..tiez som vystriedala vsetky pripravky v tvojej zatvorke a keby na nich zostanem tak mam asi tiez akne do 20 mozno aj viac behom mesiaca som sa ho zbavila:)..tym ze som si na cervene zapalene akne davala kazdy vecer po oplachnuti vodou mydlo..a ked uschlo tak púder na detsky zadoček:)..mozno to znie zle ..nenutim ta to skusat ae po mesiaci som cista :D ked sa ti plet zlepsi tak puder si davaj iba obdeň a potom postupne vypustaj aby si plet nezvykla ale mydlo si davaj vzdy ked sa ti vyhodi cerveny zapaleny

zuzanka 591

roaccutane ma vela neziaducich ucinkov..a toho sa velmi bojim...ze mi to poskodi pecen, znici vlasy...., popritom sa uzva aj antikoncepcia a ja ju nemozem,pretoze by mi to zhorsilo moje krcove zily...

kikirikiii

Daj si predpísať ROACCUTANE !! to ti určite pomôže :)) 1000% pomohlo to aj môjmu priatelovi aj jeho dvom kamarátom . Skús to !

iskierka

na pravej strane iba? hmmm
mne sa pred rokom spravili na lavej strane take bolaky, z nicoho nic, predtym som take bolave nikdy nemala, takze som ostala zarazena. bolo to v case ked som mala vela vela vybavovaciek cez telefon, zrejme som to mala od mobilu ( uchytany, s kopou bakterii vsakze :) a ja som lavacka, preto ta lava strana lica) ale dostala som nejaku speci vodicku na utieranie mobilu a potom to aj nejak preslo :)