Milujem a pritom podvádzam

Príspevok v téme: Milujem a pritom podvádzam
katrinna

s manželom sme chodili 4 roky a potom sme sa vzali, teraz som 2 roky vydatá a naše manželstvo je pekné, s bežnými problémami...napriek tomu svojho manžela podvádzam a vôbec ale vôbec to neľutujem..robím to s tým istým mužom,poznáme sa dlho, robila som to pred manželstvom a robím to aj teraz, je to veľmi silné a pritom by som s tým človekom spoločne žiť nechcela, len nás k sebe stále niečo ťahá

pan d.

Lebo som bol do nej zamilovany, okrem toho pred svadbou bola uplne ina, asi sa len pretvarovala. To mi uz povedalo viac ludi. Napr. prisla z prace, ja som sa jej milo pozdravil, ona nic, jak dement.

pan d.

Ja ju poznam lepsie ako ty, ona je psychopatka, hoci sa snazi nejako prejavit city k synovi, ale ku mne nedokazala za cele manzelstvo prejavit ani raz svoj cit /ani pusa, ani objatie, ani pekne slovo, sex o nicom/, to o niecom svedci. Alebo sa zase mylim? Nemyslim si.

Maoam

pan d.: ale je na teba velmi mila v tom, ze od teba nedriape prachy, to by urobila väcsina zien...tato od teba explicitne chce, aby si platil len sudom vymerane vyzivne a ani cent naviac, pricom si jej nukal trojnasobok, takze bud rad...

*&?/@

Asi ťa pochvalim lebo kebyze ťa sprdnem za to že klames a podvádzas, tak dostanem od satanistov po hube. Takze len tak ďalej, držím palce.

nefinka

katrinna - nemilujes .. ja som mala tiez cloveka, s kt. nás to k sebe neuveritelne tiahlo, pricom sme vedeli, ze byt spolu ako pár by neklapalo /skúsali sme totiz aj to/, ale velakrát sa stalo, ze ked som ja bola vo vztahu alebo on, vzdy sme skoncili v posteli.
a teraz?
mám priateľa, kt. naozaj milujem, sme spolu dlhsie, máme spolocného synceka a na toho, ku ktorému ma to vzdy nakoniec pritiahlo, ani len nepomyslím a absolutne si neviem predstavit ze by som s ním nieco este niekedy riesila..

Blondula

to by bola sranda keby zistis,ze aj tvoj muz ma bokovku :DD hm...a chcem vidiet tvoj ksicht ak by si na to prisla :DDD

M 25

Korega, ako sa to hovorí, nech si každý zametie pred vlastným prahom ..
odsudzovať a ohovárať dokáže každý každého .. ludia sú hnusné protivné stvorenia..
a ako si na to prišla, že ťa podvádzal?

ale tiež mi nie je jasné, čo od nás autorka očakáva ..