Biela perla pomaha?

zuna22

Ahojte, pouzivam b.p. asi 4. den a musim povedat, ze mne uz v 1. den odstranila hrube zazltnutie, co zubna pasta s bieliacim ucinkom neostranila ani po 2 tyzdnoch. A vobec nemam citlive zuby, ale preventivne pouzivam aj ten gel pri precitlivelosti. To, ze slintam ako pes je vedlajsie, uz som si na to zvykla, aj na to tlacenie tej protezy. Uvidim aky bude vysledok po 2 tyzdnoch. Zatial pouzivam 2x denne 25-30 min. tak ako to pisu a ani s mnozstvom gelu to neprehanam. Radsej si dam menej a castejsie ako naraz vela a dlho, nechcem si znicit dasna, predsa len je to peroxid a dasna su makke tkaniva.

stjudent

tí,čo píšete že z Bielej perly sa vám POKAZILI zuby tak musíte byť trafení a to riadne.Zuby sa vám pokazili možno preto,že akonáhle boli kúsok belšie viac ste zanedbali hygienu.žiadne iné vysvetlenie na to nemám,takýto prípravok nemôže len tak pokaziť zuby.a ako jedna pani tuto napísala,že zozadu sa jej predné zuby začali kaziť a ani o tom nevedela!no čuduj sa svete...palatinálna strana sa len tak nepokazí,z ničoho nič,a keďže pani o tom kaze ani len nevedela,tak asi takú mala ústnu hygienu...alebo má dobrého zubára a ten vie,čo robí ;D tak sa tej bielej perly nebojte a skúste to

Rosel

tá perla inak pení, určite je zložená zo sódy bikarbóny..asi je to neúčinné keď sa to spája so slinami?..ale zas nerobí mi to zo zubami žiaden problém ani s ďasnami..

janet161

ja som sa spýtala zubárky, aký má ona názor na bielu perlu, povedala mi že je úplne neškodná, neničí sklovinu a nespôsobuje kazy, ale aj tak je vraj kvalitnejšie bielenie laserom :) A že pre dobrý pocit si môžem vyskúšať bez strachu aj bielu perlu :) Takže vyskúšam.

Robk-o

Teraz to mám v ústach a sliny mám vsade po tričku a po klavesnici :D V navode som čítal že sa tam má dávať toho gélu iba vo velkosti hrašku a rozotrieť po celom obvode aplikatoru. Som zvedavý ako to dopadne.

anjel.noci

cavte používam bielu perlu a čo je fakt že mám vviac citlivé zuby ale ked prestanete fajčiť a piť farebné nápoje pojde to:-)dalsi faktor je to ze si cistim zuby viac a používam ustnu vodu a nite,nie žeby mi to niekto odporučil len som dostala taku psychozu ze ked biele tak z hocicoho+soda bikarbona:-)

lentilka8

ahojte chcela by som sa len opytat... vcera som zacala pouzivaat bielu perlu... ale ked som si formovala ten aplikator.. v podstate mi otlacilo iba spodok zubok... ten predny diel nemam otlaceny ma to byt tak?? lebo mala som to vo vriacej vodde a hned som formovala.. a nemala som to az take mekke.. skuste mi niekto odpisat..dakujem

adulinka

hojte, začala som používať bielu perlu a zatiaľ v pohode ale mám problém s tým že mi to spredu úplne neprilieha na zuby. Čo s tým?

renetke

mne biela perla pomohla o mesiac som mala zo zltých zubov krásne pekne biele zuby. sklovina popraska len vtedť y ked ju nechate dlhsie posobit. ja som si ju davala dva krát do týždna po 30 minut. určite odporučam viac krat davat a po menej minut. Ako písali ze 60 minut!!!!??????????????kdeže ved to jasne ze vám sklovina popraska. takze perlu odporučam ae používať z rozumom!!!!!!!!!!!!!!!!