tenkrat poprve :)))

mareek

no ja mam uz 18 ale este som to nerobil.. ale mam uz na to chut, a dufam ze sa coskoro moj stav (panic) čoskoro zmeni.. s babami som toho uz dost vyskusal okrem toho jedneho.. aj asi stale cakam na tu pravu, ktoru budem lubit, ale to sa nemusi stat.. tak asi zmenim svoj postoj k tejto veci a vyuzijem prvu prilezitost na sex.. :-P

Soraja

jaja. Prave vec co nerob- nevyhovaraj sa. Si s priatelom dost dlho na to, aby si mu mohla doverovat. Tak mu povedz o svojich obavach, z coho mas strach a tak. Uvidis, ako s ati ulavi, ked budes vediet, ze to vie:-)
Dalsia vec, ja som strasny strachopud, milovania som sa bala strasne moc, a tiez som to len odkladala vsemoznymi sposobmi, lebo som vsadecitala ako to boli, ako pri tom zena krvaca. No strach. Ale jendeho pekneho dna som prisla o panenstvo. Nebolelo ma nic, nekrvacala som a partner ma podozrieval veru, ze som ani panna nebola, ale bola som:-) No nebolo to nic strasne, aj ked na prvy krat sa mi to zdalo byt take divne. Neboj sa, urcite mas ohladuplneho priatela, dlho sa pred tym maznajte a nemysli na nic ine iba na svojho milacika. neboj ked budes riadne vzrusena, nebude ta nic boliet:-)
Ak mas z toho vazne velky strach, panenska blana sa da odstranit aj chirurgicky u gynekologa,a le myslim, ze prist o panenstvo s priatelom je ovela lepsie ako s nejakym skalpelom:-)))
Takze uvolni sa, nemysli na ziadnu bolest, a uvidis ake je milovanie nadherne.-)

marCOS

heh,,,to je moj pripad,,,ja som mal thaku frajerku,,,az na to ze nebola panna ale nevym preco ale asi pol roka hustila do mna ze hej chce to aj ona ale vzdy ked sa dalo tak mala nejaku vyhovorku,,,a pred osudnym vykendom ked sme mohli bez vyhovoriek,,,thak ma nechala,,,no co uz,,,zivot je svina,,,ale neva,,,mesiac na to som si uzil s inou:D

lina

Ahoj Jaja. ja som sa tiež veľmi bála. priateľ mal viac skúseností, ale bol veľmi trpezlivý, veľmi sme to chceli. ale tiež to bolo pre mňa bolestivé. ale jedného dňa som sama prekonala seba a ja som ho zviedla, aby sme to skúsili a podarilo sa. musel to spraviť nasilu, ale bolo to potom super. taký zvláštny pocit, boli sme šťastní a spokojní. neboj každá z nás si tým prešla a stálo to za to. držím palce

mariena

Ahojky ja som mala sex skôr ako ty v 18 ale tiež som sa hrozne bála ale nebolelo to bolo to super preto lebo to bolo z chlapcom ktorého som ľúbila a ver mi nič nieje krajšie ako sa milovať s človekom ktorého ľúbiš a hlavne keď on ľúbi teba. Držím palčeky a nech to nebolí.

LEVICA

Milá jaja. Ja som mala svo prvý sex bolestivý iba v niektorých polohách. a krv som mala až po druhom sexe trošku na nohavičkách. ináč sex je tá najlepšia vec na svete, to ti hocikto potvrdí. Odkedy som začala žiť pohlavným životom si úž neviem bez neho predstaviť život. Užívaj si kým sa dá vela šťastia papiq

lauraa

ja neviem, vela bab pisalo v inych temach, ze ich to nebolelo... no mna to bolelo velmi, v podstate sa do mna ani nedostal prvy krat, som mala pocit, akoby ma "rezal" tam dole, ale to si asi nechcela pocut, co? ;o) ale to bolo podla mna aj tym, ze bol neschopny a nedokazal ma uvolnit a normalne vzrusit... ked sa mate radi a poznate sa dlhsie, myslim, ze to bude urcite lepsie. A na druhej strane raz to budes "musiet" urobit, takze sa tomu nevyhnes... ale neboj, sak ked mu doverujes, urcite bude pozorny a prestane, keby to bolelo a postupne to vypracujete az ku orgazmu! ;o))) ak mozem poradit, nech urcite pouzije lubrikacny gel, ten podla mna velmi pomoze. Ale do nicoho sa nenut, len preto, ze to chce on, to musis chciet hlavne Ty sama! Lebo spat uz nie je cesta... :o(

cokoladka

aj ja som to mala, tiez som bola do 22r. panna..
ja by som definovala asi len ako strach z nepoznaneho..
strach z toho, ze ke to uz raz urobis, nebudes uz nikdy viac dieta..?
zvlastne to bolo, tiez som tomu nerozumela. ale ked som sa po dlhej dobe odhodlala, vedela som, ze uz je spravny cas. a nelutujem :)

jaja

no tehotenstvo je asi najmensi problem... :) mame sa radi a uz sme spolu vyse roka a deti by pre nas vobec neboli problemom...ja sa vlastne bojim ze to bude dost boliet a vobec sa nedokazem pritom uvolnit...proste stale myslim len nato, ze to bude boliet....

lauraa

definuj coho sa konkretne bojis... ze otehotnies, ze to bude boliet, ze nebudes vediet "co robit", alebo coho? ...