Odpor k chlapom a sexu

Príspevok v téme: Odpor k chlapom a sexu
bajaja

Mam 20 a už sa mi zhnusil sex a všetci muži. Mala som obdobie ked stačil jeden úsmev a bola som s ním v posteli. Potom som si povedala že sa nenechám namotávať na sladké reči a každého odmietnem, až pokiaľ si nebudem istá že to má budúcnosť. Tento celibát trvá už vyše pol roka a aj ked sa mi niekto páči,
automaticky odmietam. Stojí 10 centimetrov odo mňa a ja otočím hlavu aby mi nedal ani pusu. Už sa mi hnusi predstava mať s niekym sex a bojím sa že týmto prístupom si odplaším aj tu pravú lásku. Ako sa odblokovať a byť prístupnejšia? Alebo to príde vekom samo?

kafe

Dievča, tak si vyber: chceš byť tá povoľnejšia, alebo chceš byť normálna baba, ktorá má sex až vo vzťahu? Píšeš, že si pol roka bez sexu, ale z toho veru neviem, či máš priateľa a s ním si už pol roka bez sexu. Ale skôr by som povedala, že priateľa nemáš. Použi vlastnú hlavu a rob veci tak ako sa to tebe páči a ako je to príjemné pre teba. Odkedy bude vo vzťahu sex, o tom vždy rozhoduje žena (žiaľ alebo našťastie), takže ak chceš kľudne to môže byť i rok - dva (alebo tri mesiace.. fakt záleží na tebe). A tú pravú lásku to určite neodplaší, práve naopak. Takto spoznáš, ktorý chalan ťa chce len pretiahnuť a ktorý má skutočne záujem o teba, nie len o tvoje telo.
Vekom to určite nepríde. Ty nemáš žiadne mantinely, žiadne svoje názory, skáčeš z extrému do extrému. A ani jedno nie je dobré. Nájdi si taký životný štýl, ktorý je príjemný TEBE a vyhovuje ti. Ak je ti fajn bez sexu, tak si užívaj vzťahy bez sexu. Ak chceš sex až po nejakom čase, tak jednoducho frajerovi tie nožičky nerozťahuj! Neni to tvoja povinnosť. Povedz mu NIE, že chceš mať sex až trochu neskôr a chceš chlapíka lepšie spoznať.

Pusa je pre teba začiatok sexu?

pan d.

K tomu bloku si pravdepodobne prisla vlastnou vinou alebo aj nevinou, skus si prejst cele obdobie, od kedy si mala kontakt ku chlapom. Ked to odhalis, to negativum, tak by ti to malo pomoct.

masopust

pol roka bez sexu, to je fakt tragedia:))) neboj ked stretnes toho spravneho, branit sa sexu nebudes. a ostatni za to nestoja.