Neznesitelni susedia - pomsta :D

Príspevok v téme: Neznesitelni susedia - pomsta :D
Pomstitelka

ahojte, byvam momentalne v anglicku - v sharehouse. mam neznesitelnych susedov, ktori na nic neberu ohlad a kedze mame spolocnu kupelnu s wc a kuchynu musim trpiet este aj ich nehygienicke navyky. este oni sa na nas stazuju za detinske hluposti. mam toho dost! viem ze ako prve vam napadne aby som sa prestahovala ale to teraz z viacerych dovodov nie je mozne. takze som sa rozhodla revansovat. ked to nejde po dobrom pojde to predsa po zlom a trochu srandy este nikoho nezabilo. lenze problem je ze neviem ako na to. aj ked siaham do detskych cias nic ma nenapada, tak ak mate namet na nejake huncutsvo sem s nim :) diky
ps: viem ze je to tiez trochu detinske ale bude to aspon v ich style a mozno aj pochopia ze maju dat pokoj haha

0vecka

2 cjxj podla toho co pise su to dobri primitivovia... okrem toho taketo nieco by som asi spravil tak den pred odchodom ... lebo toto jej len tak nenechaju...

Pomstitelka

haha :D nad prehanadlom som tiez premyslala ale to by som urobila zle len sebe kedze mame to spolocne wc. najprv by bolo dlho obsadene a potom spinave a smradlave fuj :D
a toaletny na wc vobec nie je kedze kazdy si svoj skryva na izbe.. vidite, nie je to take jednoduche... :)))
s tymito individuami nie je mozne ani normalne komunikovat a nie to zriadit nejaky upratovaci plan :(

0vecka

2 cjxjcs dobry napad.... anjlepsie prist s tym kolacom za nimi zze sme mali v minulosti problemy a ze im upiekla na uzmierenie kolac :-D a samozrejme vsetky hajzlaky schovat...

Blondula

kde to byvas ?? pridem tam ja a to sa budu diat teda veci !!!! :DDD v takom chlieve by som ja nevydrzala ani den !!! ja som byvala s Poliakmi.tiez to boli ludia bez navykov a po case som zriadila taky upratovaci plan,ze bola radost chodit domov :D

cjxjcs

priprav nejaky chutne vyzerAjuci kolac alebo ine chutne jedlo s velkou davkou prehanadla . a "zabudni" to len tak na stole

bfdzdu

fuj tak to je uz sila. byvate cez agenturu?
ak ano, poziadaj ju aby ti dala inu izbu v inom dome, ze niesi spokojna atd. mali by ti vyhoviet a tak sa vyhnes plateniu depozitov atd pri hladani noveho byvania