Neustály výtok, pálenie a negatívne kvasinky

Príspevok v téme: Neustály výtok, pálenie a negatívne kvasinky
rianah

ahojte, uz som pisala ohladom pravdepodobnej laktobacilozy, trapi ma pol roka kysly biely vytok niekedy hlienovity, riedky alebo husty. mam to hned po menstruacii, opakovane stery nic neukazali, len raz enteroccocus faecealis, ten som preliecila atrb oralne ampicilin a vytok mam stale. ja som uz zufala, neviem co mam robit, dole mam vsetko citlive na dotyk, cervene a páli ma utetra....najlepsie na tom bolo ze u urologa cievkovany moc bol vraj sterilny a u obvodnej moc- pritomna zmes bakterii....krcne bolo ok, a som s nervami v konchoch. imuno vysledky boli celkom ok, az na zvysene ASLO, teploty uz ale nemavam tak zajtra idem na kontrolne odbery.... mate s tym skusenosti? asy ste mali vkuse vytok a zadne kvasinky??????ake nezaberajju ani antykykotika, ani antibiotika, v com moze byt problem :((( este skusim zajst za koznou

- mira

Lekár ti zabudol povedať, čo ti ničí imunitu. Predovšetkým jednoduché cukry. Sú potravou pre všetky tie pliagy a navyše spôsobujú prekyselenie vo vnútri tela, ktoré je priaznivým prostredím pre ich rozvoj.
Jednoduché cukry nájdeš v potrave ako repný cukor, mliečny, ovocný, je i v mede.

Romy

...dievčatá, tak ja mám podobný problém, už dva mesiace riešim presne tieto problémy, ako opisujete...gynekolog ma ma lieči všetkým možným, nasli mi v pošve streptokoka a ecoli, už som využívala lieky, ako antibiotika a lieky aj do pošvy, ale nič nezaberá...bola som u imunologičky a mám zlú imunitu, už som to raz mala, tak ma napadlo ísť tam...dostala som od nej lieky a uvidíme na kontrole, či to pomôže, ale dúfam, že áno...bola som jedného gynekologa v pezinku, pretože som chcela počuť aj názor iného lekára a povedal, že tým všetkým, čím ma môj doktor liečil, mi to tam dole akurát úlne rozhodil...streptokoka a ecoli v pošve má aj zdravá žena a nemusí robiť problémy, takže sa nemá liečiť tento problém, ale ma sa zistiť podstata toho problému, prečo ,,títo dvaja,, spôsobujú zápal a nepohodu...v prvom rade musí byt uplne v poriadku imunita, treba užívat probiotika oralne aj do pošvy a mňa poslal na vyšetrenie do dermatoalergologickej ambulancie, on to nazýva, že dyskomfort a treba zistiť, či nemožem byť aj na niečo alergická...kupujem si aj lactofeel-je to kyselina mliečna, dáva sa do pošvy a odporučila mi, aby som si to dala aj vždy po pohlavnom styku s partnerom...prádlo treba prať na 60 stupňov, bez aviváže a umývať sa s deckým mydlom, nepoužívajte nič parfémovane, ani toaleťaky, ani vložky a vraj si možem urobiť kúpel v dubovej kôre...

Iba Katka

Mávam výtok v jednom kuse, no nie je výtok ako výtok, ono to miesto je vlastne sliznica, ktorá stále niečo produkuje (rovnako ako v ústach sú sliny), aspoň tak mi to vravel gynekológ. Ale keď ťa to štípe a páli, tak to nebude v poriadku.

rianah

dobry den tak som doma s vysledkami a zhrozena :( bola som u gynekologicky,
---krv (z 15.8) mi vysla CRP-4 co sa zlepsilo z 8, ale ASLO mam 900! za tyzden sa zvysilo zo 623 na 900 comu nechapem, chybaju mi aj leukocyty, inac je krv ok.
---moč- chemicky plus sediment datum z 15.8
nemam v nejk ani krvani hnis akurat pritomne hlievove vlakna (veľa) a pritomne- U epitélie a U baktérie
no a výtery čistá katasrtrofa:( (vypíšem to presne ako to mam na papieri)
---Kultivacne vysetrenie z pošvy (15.8)
aerobná kultivácia:
nález: staphylococcus Sp.-koaguláza neg.
corynebacterium sp.
ojedinele. Lactobacillus sp. produkujuci H2O2
ojedinele Escherichia Coli
kultivacia na kvasinky:nález: ojedinele candida alb.komplex
kultivácia na Gardnerellu vaginalis:nález: stredne masívne Gardnerella vaginalis
----Kultivacne vysetrenie z vulvy
aerobná kultivácia:
Nález: Staphylococcus sp. koagulacia neg.
ojedinele Neteroccocus sp.
ojedinele.lactobasillus.sp produkujuci h2o2
stredne masivne escherinia coli
kultivacia na kvasinky:nalez: ojed. candida alb. komplex
kultivacia na gadnerellu vaginalis:nález: stredne masivne gardnerella vaginalis

záver: Ko+htk v norme
moč chem +sed.negat.ä
CRP neegat.
ASLO poziti/doriesit cestou obvodneho lekara(vraj nemam v posve streptokoka)

zaujimave ze som mala doteraz vsetky kultivacie komplet negativne a zrazu toto:( asi to je po tom ampiciline alebo ja neviem, teraz uz netusim z coho mam ten vytok, dalacin mi nedala, ze este pockame zatial mi predpisala Fluomocin a na vulvu locoid, potom gynoflor laktobac. cipky a o 3 tyzden kontrola.co znamenaju tie dovne nazvy tych nalezov z posvy a vulvy netusim, ale vraj to nieje nic vazne no neviem :(pri Gardnerelle viem ze citit rybaci zapach, ale ja som zadne zapach okrem priserneho pálenia a stipania nemala tak ja uz neviem...som ako v bludnom kruhu:(

bola som aj na USG brucha , tam som mala zle akurat mierne zvysenu echogenitu pečene, inac pankreas, slezina, oblicky su ok.
INAC UZ DRIHY DEN UZIVAM produkt DRACIA KRV, hadam to pomoze aspon na to vysoke aslo

rianah

lienocka2808, okik dakujem, tak ja cakam na vysledky a ako pisal RNG, mozu to sposobovat ,,veci" ktore sa nemusia nijak preukazat laboratorne...zacala som poslnovat imunitu , zadovazim si pripravok DRACIA KRV, tak uvidim ci o pomoze, anazim sa byt psychicky v pohode aj ked je to nekedy tazke....a najma musim schudnut

lienocka2808

Ahojky rianah, az teraz som si nasla otazku na mna. No ako to povedat, do zacatia problemov som mala priehladny vytok v normalnom mnozstve. Potom sa mi vytok zmenil na biely a bolo ho vela. Teraz ked uz nemam problemy mi zostal vytok aj nadalej biely ale neni ho tak vela, ze by ma to obtazovalo. Gynekologicky som ok. tak to neriesim

RNG

Inac zvysene ASLO je jasny dokaz streptokokovej infekcie niekde v tele, ci uz sucasnej, alebo nedavnej. Na to je velmi ucinne pit roztok citricidalu/GSE.

RNG

Zapaly sliznic mozu byt z roznych mikrobov, nielen zo streptokokov, stafylokokov a candid, ale napr aj z L foriem, mykoplaziem a virusov a to lekari z mocu bezne nevedia vysetrit, kedze vnutrobunecne parazity sa prakticky navonok neprejavia na laboratornych skuskach
Skus si zvysit viralnu imunitu, pozri cez Google.sk uvedenim mojho nicku a slova herpes, pridam k tomu este dalsie, ako monolaurin, ktory je ucinny aj na plesne a niektore bakterie, nielen niektore vurusy, tiez berberine, velmi ucinny na urinarne nakazy, citral na virusy(a protirakovinny), a Sangre de Grado,miazga zo stromu croton lechleri, ktora je ucinna aj ako protizapalova latka.
Na vnutrobunecne parazity ako L-formy a mykoplazmy je ucionny dlhodobe brany oleuropein (extrakt z olivovycxh listov, 3 x 300 mg) a Samento/Prima Una de Gato, tiez odmaskujuca forma aminokyseliny, NAC, na Slovensku zname ako odhlienovac, acetyl cystein, davka 2 x 500 mg.

rianah

lienocka2808: este mam otazku, ten vytok sa zlepsoval, ustupoval ako rychlo asi? zacala som jest vela zeleniny a pit vela vody tak uvidim no

rianah

ahoj Deana75, ja som skusala vyplach sodou, ale nepomaha to vobec, sice troska alkalizuje ph, ale len docasne...chystam sa zmenit celkovo zivotny styl, mozno mame prekysleny organizmu , neviem, treba skusat pit vela vody nejak sa precistit, alebo ja uz nevem co...ale skusit to treba