Komplexy kvôli výške..

Príspevok v téme: Komplexy kvôli výške..
1kolka1

Ahojte ... doteraz som s tým nemala nejaký extra problém, lenže v poslednom čase som si všimla, že veľa ľudí má pripomienky na moju výšku... Mám len 15 a meriam okolo 180 cm... Už ma nebaví furt počúvať, že som dlhá ako týždeň pred výplatou alebo aká som vysoká...Ostatné baby sú oproti mne o hlavu a viac nižšie a ja sa cítim pri nich ako mrakodrap :(... viem že sa s tým už nič nedá robiť, ale potešilo by ma, keby ste mi poradili ako sa zbaviť týchto komplexov :( Možno sa vám to zdá dosť povrchné ale mňa to fakt trápi.

ďakujem

[zruseny17]

ja mam 178 a tiez to neriesim:))nahodou byt vyssia je super,kamoska ma 155 a vzdy v lete sa stazuje na cestovanie busom...je kazdemu akurat po pazuchu:))

MarekX

Ahoj, ja som síce chalan a raz toľko starý, mám 30 :-) ale viem o čom píšeš. Meriam 197 cm a asi nikdy sa so svojou výškou nezmierim. Teraz to už je síce oveľa ľahšie, pretože ako roky pribúdali tak pribúdali aj kilá na dnešných 110 - no keď som mal 16, 17 rokov vážil som okolo 70 kg a vyzeral ako mladá žirafka. Najhoršie je pre mňa to, že si ma nikto nezapamätá kvôli tomu aký som ale kvôli tomu, koľko meriam. A väčšina ľudí je žiaľ takých, že keď je niekto iný ako priemerný, veľmi radi mu to pripomenú. Ja sa to snažím vždy ignorovať alebo to obrátiť na žart, ale nikdy mi to nie je príjemné. No a teraz k tebe - nemyslím si že 180 cm na babu je až taká katastrofa. Ak ti môžem odporučiť, skús čo najviac športovať a neboj sa aj dobre najesť. Vypestuješ si sexy krivky a uvidíš ako sa každý chlap bude za tebou otáčať ;-)

1kolka1

ďakujem vám veľmi pekne za rady :) ... Hádam ma to časom prejde... a hlavne magy :) aj ked si chlapec ( predpokladam :D ), a u tych to podla mna neni zle byt taky vysoky. tak ešte raz ďakujem, zdvihli ste mi sebavedomie :P

Aja02

Pana beka, ja mam 182 a nikdy som z toho nemala komplexi. Preco aj? Vysku nikto neovplyvni. Stavim sa, ze tie blbe narazky maju urcite baby a chalani, co maju ledva 170 a zavidia ti.

Magy

kedze z vysky neodrezes, tak to este chvilu potrva, kym si zvyknes na take postoje ludi a neskor ich budes pustat jednym uchom dnu, druhym von. Ja mam 190 a ked som bol zhruba v tvojom veku, tak som bol omnoho viac chudsi ako dnes a samozrejme vyzeral som ako nasada od metly. No hroza... Poznamky ludi mi vela sebavedomia nepridavali, ale jedno som nakoniec pochopil a zistil - neobuvali sa do mna len ludia, ktori ma brali z nadhladom, bez predsudkov. Ti, na ktorych mi potom zacalo zalezat. A tych ostatnych som zacal ignorovat. Naucis sa to aj ty, ze su dva druhy ludi a tych neprajnickych a skodoradostnych je bohuzial viac. Klud. Ak si zdrava, tak nemas co riesit a pokus sa hladat cesty, ako zo svojej vysky vytazit ;)
Vela stastia prajem!