UMB (Univerzita Matej Bela) - názory

swistica

dost dolezita otazka: CO CHCETE V BUDUCNOSTI ROBIT SO SOCIALNOU PEDAGOGIKOU? AK je cielom byt registrovany na urade prace, tak smelo do toho.

Denis14

Super!:-) tak pre Maddy aj Juchu.

zaujíma ma teda ohladom neučitelskej pedagogiky, aký su profáci, či su takký, že sa da, alebo si vedia sadnuť za žiaka a na štátniciach mu urobiť peklo, alebo 3 krát prepisovať bakalárku.

A na aké odobry chodite vy???

Plus ešte či tá pedagogika neučitelská, či je tam vela roboty s tým, či je vela semináriek, a učenia, - blbostí..alebo sa to dá?

PS:tá ,,neučitelska pedagogika,, je vraj zamerana na vychovávatelstvo...

Juchu

Fuuu.. Ja tam chodim.. Takze, kludne sa spytaj co ta zaujima... K ucitelom na katedre pedagogiky - ziadna slava... Mgr sa neotvara v ramci cistej neucitelskej pedagogiky, otvara sa len socialna pedagogika...

škoricová

A po druhé, nenájdeš si prácu, lebo každý dnes chce plat. Môžeš mať samé áčka, môžeš mať červený diplom, a potom aj tak môžeš ísť do prdele :D ...

P.S. učiteľstvo nie je povolanie , je to diagnóza... :)

sad2

Denisa14: sice nestudujem na tejto skole ani fakulte, ale vseobecne vystudovat v dnesnej dobe pedagogicku VS je podla mna samotyranie, ved sa pozri na tie ubohe platy v slovenskom skolstve, studovat 5 rokov aby si potom mohla robit za 400 eur mesacne je podla mna velmi zly vyber, sice neviem aku konkretnu kombinaciu predmetov by si si vybrala, ale celkovo na tvojom mieste ako zacinajuci vysokoskolak, by som som sa poobzeral po inych perspektivnejsich smeroch..

Denisa14

alexandraaaa - aj ty si ma pobavila, tým ako si odbočila od temy a ešte aj svojim ,,pripevkom,, a ,,odvetim,,:D:D:D

možete písať k veci ludia,???