Podarilo sa tu niekomu uzdravit vlastnymi myslienkami a predstavami?

Maoam

anjelik: myslim, ze som v jednej veci nebola pochopena spravne

verbalne vyjadrovanie nepatri k mojim silnym strankam, zvlast preto, ze pre mnohe veci nejestvuje v nasej reci to spravne ci vystizne pomenovanie, rec je pre mna osobne nepostacujuca na objasnenie toho, co mam na mysli :-//

myslela som to tak, ze sa 'odstrihnut' od negativnych vplyvov, zvlast ludi, ktori na nu posobia negativne a zasahuju do nej'

je to prva pomoc, dovtedy, kym clovek nadobudne silu a schopnost mat s takymi ludmi kontakt BEZ toho, aby do neho prenikali a aby na neho posobili negativne

ty si to vzala tak absolutisticky a definitivne a na ten styl, ze sa ma uplne odstrihnut od vsetkych a tak to nebolo myslene ani podane

ale vidim, ze to zasa zachadza do analyz kazdeho jedneho slovka

moja rada smerom k Lulu bola ta, aby sa skusila pozriet do seba a skusila sa precitit, lebo som si ista, ze to dokaze, aj ked este mozno stoji na zaciatku toho vsetkeho, ale poznam ju odtialto nejaky cas a viem, ze na to ma...

raz sa to musi naucit a asi prisiel na to cas

anjelik *

Maoam, tentokrát si dovolím s tebou *mierne * nesúhlasiť. ;o))
Ľudia sa veľmi líšia svojim duchovným vývinom. Ak jeden je na úrovni *majstra*, druhý kľudne môže byť *prvozrod*. Takže tvoj názor, že odpovede máš v sebe, riaď sa intuíciou je platný skôr pre tú prvú kategóriu. Pre tých ostatných existuje iba jedna jediná možnosť a tou je rada a to dobrá rada. Bez ne nemajú šancu. Absolútnu šancu. Pretože kde nič nie je, tam vnútorný vesmír nestvoríš. To sa buduje a postupne.
Sorrento, je jedno, či to nazveš Boh, Ježiš, ja to kľudne môžem nazvať tvoje vyššie Ja, čo ťa zachránilo. Ale vždy si za tým len ty a ty a tvoje vlastné rozhodnutie. ;o))
Obličky naozaj súvisia s citovým a emotívnym prežívaním..ale znovu Maoam, uzavretosť pred okolím predstavuje, že sa uzavrieš všetkému, aj tomu pozitívnemu..takže neradila by som vyselektovanie určitých ľudí. Skôr láskavý pohľad a zostať nad vecou. Iba tak ti to prestane ubližovať. Plus posledná vec..naozaj NIKTO ti nedokáže ublížiť, iba ty sama. Tvoje vlastné názory a postoje. ( nevravím o fyzickom násilí..;o) ) Konštatovanie ..ale ja som taká precitlivelá..nuž to ti asi nepomôže...nebuď precitlivelá, ale buď rozumná. :o)

Lulu2011

Maoam - ved hej, ani tu dietu neviem dodrzat, som hladna ako kon, esteze nic certovsky fajne ako marlenka doma nemam, idem si urobit kavu so smotanou