Záhadné veci

Príspevok v téme: Záhadné veci
zvedavá_

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa vám alebo niekomu z okolia stávajú zvláštne až neuveriteľné, nevysvetliteľné veci, či prežívate nejaké zvláštne stavy, vidíte paranormálne javy čo si neviete vysvetliť ako napr. (duchovia, predtuchy, telepatia atď.) proste hocičo čo vás až vystrašilo, keď ste to zažili a doteraz si to neviete vysvetliť.

Som zvedavá na vaše reakcie ;)

škoricová

Mne sa napríklad už od malička plní jeden sen. Vždy keď sa mi sníva, že mi vypadli všetky zuby, niekto na druhý deň zomrie.Zvyčajne sa mi nesníva nič. Viem, je to morbídne, ale už som si na to od útleho detstva zvykla. Ráno keď otvorím oči sa len vždy bojím, nech to nie je niekto z rodiny. A potom už sa od našich dozviem, že nejaká pani práve zomrela, alebo ani nemusím vstať z postele a už počuť umieráčik na celú dedinu.

Anittazo Žil

Poznám jedného Pána,ktorý s niečim takým robí,je niekde od Topolčian,pracuje cez hviezdy a komunikuje i s jednym Venezuelčanom...povedal mi také veci len tak zo srandy ako polovtip,srandu.../podľa môjho znamenia/ak ste s nim niektorá bola napíšte/...boli 4 a keď sa mi prvé dve stali,mám husiu kožu,či sa stanu tie ostatné...vedel presne moje zdravotné problemy i intímne-bola som doslova šokovaná a vytlačila som si to-jeden z tých problemov o ktorom mi povedal,že pride neskôr,mi klasifikovali pred týždňom. Raz sme sa bavili o meteoritoch a povedal mi,že nás minie blizučko meteorit,ktorý nieje evidovaný a že to bude vhup do atmosféry,alebo obšuch s atmosferou,bolo to 3mes.predtym a ozaj to bolo v telke,že len maličko chybalo
a mohla byť katastrofa.
Mám z takých veci hrôzu a dosť ma vykolajil z normálu!

PS: Keď sme spolu hovorili,tak mi povedal,že nemá so mnou kontakt a tak som začala hovoriť hlasnejšie. Povedal mi,že nie tak,že držím sluchadlo len 2 prstami ...a mal pravdu,skoro mi padlo sluchadlo..mala som nakremovane ruky,preto som ho tak mala jemne pri uchu.

Možno mi nikto neuverí,ale hovoril,že mal kontakt i v Nitre i v Trenčíne,neveríla som,ale už verím...niečo je a su ludia,ktorí vidia a citia viac ako obyč.smrtelníci.