Poradi mi niekto?

Príspevok v téme: Poradi mi niekto?
c3po

ahoj.
neviem sa dostat z rozchodu. uz to trva tri mesiace, co ma nechal a ja tomu stale nechcem verit. po tri roky mi bol nielen priatelom ale aj najlepsim a vlastne jedinym kamaratom. cely moj citovy aj spolocensky zivot zavisel od jeho pritomnosti v mojom zivote. nasluboval mi spolocny zivot aj do buducnosti ale teraz odisiel do zahranicia zacat novy zivot bezo mna. oficialne sme ostali kamarati, ale nekomunikuje so mnou. nechal ma tu, absolutne samu. viem ze asi mal svoje dovody, ze ku mne uz asi nic necitil, ale nemozem sa cez to preniest, citim sa podvedena a oklamana. poradit mi nema kto. snazila som sa aj venovat sa konickom a zamestavat si mysel inymi vecami, ale nejde to. vzdy mi nejako vklzne do myslienok. bojim sa buducnosti, pretoze v nej nevidim uz nic.

ani neviem co ocakavat, akej pomoci sa dockam na internete, a ci vobec existuje nejaky liek na toto.

ak by chcel niekto reagovat, alebo mal nejaku radu, budem vdacna.

riamia

Tá absolutna naviazanost bola chybou, i ked pochopitelnou. Musíš vedieť fungovať samostatne či si vo vzťahu alebo nie. Cítit osamelo sa sice budes aj ked budes mať koníčky a priateľky, ale bude to lepšie ako ked nikoho nemáš a myslíš stale len na neho. Nech si stredom tvojho vesmíru ty a nie on.