Potrebujem poradit surne.. tehotenstvo?

Príspevok v téme: Potrebujem poradit surne.. tehotenstvo?
lenca1258

ahojte dievčatá potrebujem radu. mám priatela a ja by som chcela mimino.teraz mi 6 dní memeška menštruácia no štvrtok min. týžden ked som ju mala dostať som bola u gynekologa robil mi sono a nebolo tam vidieť nič akurat to že mi povedal že uz dostanem menštruáciu. prešiel týžden a menzes nikde.može byt že ak som tehotna 2-3-4 týždne ešte to nevidel na sone,?? Cely cas som unavená, bolia ma prsníky, stale mam vacsiu chut do jedla ...lenze taketo priznaky mam aj pred menštruaciou tzv PMS. som zmatena.myslite ze mozem byt na začiatku tehotenstva?

Nela41

Kúp si test s najväčšou citlivosťou, teda buď pepino alebo mamatest z takých najznámejších. Inak ráta sa to od prvého dňa cyklu, že v akom týždni si nie od možného počatia takže ak si nezapočítala aj tie týždne mohla by si byť v takom 6 tt možno.. (neviem kedy si mala naposledy menzes takže len tipujem) a dieťatko na sone je vidno až 7 tt sa mi zdá. Ak chceš ušetriť peniaze a mať istejší výsledok zbehni si ráno na krv ku gynegologičke a dozvieš sa :)